Junior kontroller

2020. június 30.

Jelentkezési határidő: 2020. július 30.

A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Egyesület Országos Központja felvételt hirdet Junior kontroller munkakör betöltésére.

A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Magyarország egyik legnagyobb karitatív szervezete, amely évente több százezer embernek nyújt segítséget. Programjaink súlyos társadalmi kérdésekre keresnek gyakorlatias válaszokat, küldetésének része a társadalom megszólítása, az emberek bevonása a segítő programokba.

Feladatok:

  • Az Egyesület tervezési és rendszeres jelentési folyamataiban való részvétel; (számítások és elemzések készítése).

  • Tény adatok gyűjtése és elemzése.

  • Adatváltozások rögzítése, riportálás.

  • Terv-tény eltérések vizsgálata, elemzése.

  • Költség monitoring, előrejelzések készítése.

  • Cash-flow figyelése és értelmezése.

Elvárások:

  • Középfokú gazdasági végzettség.

  • 1- 3 év releváns szakmai tapasztalat.

  • Excel magas szintű ismerete.

  • Felelősségteljes, önálló munkavégzés.

  • Logikus, analitikus gondolkodásmód, rendszerszemlélet.

  • Terhelhetőség.

  • Csapatjátékos.

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség.

  • Nonprofit szervezetnél szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Stabil, hosszú távú álláslehetőség.

  • Egyéb (béren kívüli) támogatások.

  • Kellemes munkakörnyezet.

  • Támogató csapat.

Jogviszony jellege, időtartama:

  • Teljes munkaidő.

  • Határozatlan idejű.

Munkavégzés helye:

Budapest I. kerület

Szakmai önéletrajz benyújtásával lehet a 01521@hr.maltai.hu e-mail címen 2020. július 30.-ig.

Címkék
állás, munkavállalás