Az Amnesty International Magyarország (AIM) kampánykoordinátort keres

Az Amnesty International több mint 7 millió ember globális mozgalma. Olyanoké, akik az igazságtalanságokat személyes ügyüknek tekintik. Olyan világért kampányolunk, ahol az emberi jogok mindenki számára érvényesülnek. Függetlenek vagyunk politikai ideológiáktól, gazdasági érdekektől és vallásoktól. Egyetlen kormány sem úszhatja meg az alapos vizsgálatunkat. Számunkra nincs reménytelen ügy.

A szervezet tevékenysége hagyományosan tematikus emberi jogi kampányokra épül. A kampánykoordinátor fő feladata emberi jogokkal kapcsolatos kampányok előkészítése, kivitelezése és a kampányokon keresztül a magyar társadalom mozgósítása.

Teljes állású kampánykoordinátor munkatársat keresünk.

FŐ FELADATAID LESZNEK:

  • a magyar társadalom mozgósítása az Amnesty Magyarország kampánycéljaival összhangban, különös tekintettel a nemek közötti egyenlőség támogatásával foglalkozó kampányunkra
  • mozgósító kampányok tervezése, megvalósítása
  • kampányesemények, akciók, külső megjelenések szervezése
  • kapcsolattartás az AIM tagságával, aktivistáival, és mozgósítása hazai és nemzetközi vonatkozású emberi jogi akciókra
  • az emberi jogi oktatási program összehangolása a kampányokkal
  • kampánytevékenységek összehangolása a szervezet adománygyűjtő céljaival

TÉGED KERESÜNK, HA:

  • érdekelnek az emberi jogok, elkötelezett vagy az emberi jogok védelme iránt és van tapasztalatod az emberi jogok védelme területén,
  • van tapasztalatod marketing, kommunikációs vagy PR-területen,
  • releváns felsőfokú végzettséged van és van tapasztalatod hasonló munkakörben akár non-profit, akár for-profit szférában
  • képes vagy költségtervezésre és pénzügyi beszámolók készítésére
  • képes vagy hosszú távú stratégiákban gondolkodni és tervezni, de a részletekre is odafigyelsz
  • csapatban szeretsz dolgozni, de nem ijedsz meg akkor sem, ha egyedül kell felépítened valamit
  • gyorsan tanulsz és képes vagy önálló munkavégzésre
  • ötleteiddel tudsz másokat inspirálni, közös munkavégzés esetén képes vagy mindenkit bevonni
  • kiváló szervezőkészséggel, improvizációs és problémamegoldó képességekkel rendelkezel
  • nem okoz gondot a határidők betartása, az alapos adminisztráció, valamint több feladat egyidejű lebonyolítása
  • precíz vagy és mindig betartod a határidőket
  • könnyen építesz kapcsolatokat, proaktív vagy és kiválóan kommunikálsz magyarul és angolul, szóban és írásban egyaránt
  • photoshop (képek szerkesztése, videók feliratozása, vágása) magasszintű használata előny, de nem feltétel

MUNKAFELTÉTELEK:

  • határozott idejű munkaszerződés, amely határozatlan idejű szerződéssé módosítható kölcsönös elégedettség esetén
  • munkába állás időpontja: a kiválasztást követően azonnal
  • a hazai civil szférában versenyképes jövedelem, kimagasló cafetéria-keret és jutalom,
  • inspiráló csapat, motiváló munkahelyi környezet,
  • kiszámítható munkakörülmények, stabil és megbízható munkáltató
  • teljes munkaidő, heti 40 órában, 3 hónap próbaidővel, rugalmas beosztással,
  • elvárás a Magyarországon belüli munkához kapcsolódó utazás, valamint külföldi részvétel a nemzetközi mozgalmunk életében konferenciákon, képzéseken és advocacy eseményeken.

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  1. angol és magyar nyelvű önéletrajz
  2. a kiíráshoz mellékelt jelentkezési lap, amely honlapunkról letölthető

Mindkét dokumentumot PDF formátumban várjuk a gere.zsofia@amnesty.hu címre, tárgy: „Kampánykoordinátor2019”. A hiánytalanul megküldött pályázatok beérkezését e-mailben visszaigazoljuk.

Jelentkezési határidő: 2019. június 21., péntek éjfél

Személyes interjú várható időpontja: 2019. június 27-28.

Kapcsolattartó: Nagyné Gere Zsófia, irodavezető, Amnesty International Magyarország, gere.zsofia@amnesty.hu

Az AI hisz a munkaerőpiacon tanúsított ESÉLYEGYENLŐSÉGBEN. A munkáltatásra vonatkozó döntések során az egyéni érdemeket és a szervezet szükségleteit vesszük figyelembe, nemzeti etnikai, vallási hovatartozásra, származásra, illetve nemre, nemi identitásra, szexuális irányultságra, korra, fizikai vagy szellemi fogyatékosságra, családi állapotra és politikai nézetekre való tekintet nélkül. Az Amnesty International szükség szerint minden megváltozott munkaképességű munkavállalónak és jelentkezőnek megfelelő körülményeket biztosít, abban az esetben, ha a kérdéses személy egyébként biztonságosan el tudja látni a rá szabott feladatokat és a munkához kapcsolódó tevékenységeket, illetve ha ez az ellátás nem ró aránytalan terheket a szervezetre. A kiválasztási folyamat során az esélyegyenlőség biztosításáért a szervezet Elnöksége felel.