CivilTech
Állás
Állás
Kárpát-medencei koordinátor
2019. május 15.

623

Jelentkezési határidő: 2019. május 13.

A Magyar Cserkészszövetség munkatársat keres „Lépj át a határaidon!” projektjéhez „KÁRPÁT-MEDENCEI KOORDINÁTOR (csapatmentor)” pozícióban.

A Magyar Cserkészszövetség KÁRPÁT-MEDENCEI KOORDINÁTORT keres

Fontos számodra a cserkészet és a magyarság? Részt vennél egy határokon átívelő projektben, amely összeköti a különböző országokban élő magyar cserkészeket? Fontos számodra emellett a civil szervezetekkel való jó kapcsolat? Szereted a kihívásokat és a folyamatos fejlődést?
Ezekre a kérdésekre IGEN a válaszod? Akkor TÉGED keresünk!

A Magyar Cserkészszövetség munkatársat keres az EFOP 1.12.1.-17-2017-00009 azonosítószámú „Lépj át a határaidon!” projektjéhez „KÁRPÁT-MEDENCEI KOORDINÁTOR (csapatmentor)” pozícióban.

MILYEN FELADATAID LENNÉNEK?

  • Kisközösségek és cserkészcsapatok működésének feltérképezése;
  • Cserkészcsapatok és közösségek fejlesztési tervének kialakítása és nyomon követése;
  • Helyi önkéntes vezetők fejlesztése és módszertani eszköztáruk gazdagítása;
  • A projektben megvalósuló rendezvények és programok segítése célcsoport toborzásával;
  • Országos szintű rendezvényeken való részvétel, ezek koordinálása és támogatása;
  • Kéthetente megrendezésre kerülő csapatmentori találkozón való aktív részvétel;
  • Kapcsolattartás és együttműködés az SZMCS elnökségével;
  • Kárpát-medencei koordinátori hálózat által elkészítendő segédanyagok megalkotásában való részvétel;
  • Új helyi közösségek kialakításának támogatása;
  • Cserkészcsapatok és civil közösségek közötti kapcsolatok erősítése.

MIK AZ ELVÁRÁSAINK?

  • Legalább 1 év releváns szakmai tapasztalat;
  • Cserkészvezetői tapasztalat;
  • Heti 40 óra munkavégzés;
  • Angol nyelv legalább középszintű ismerete;
  • Jó kommunikációs és együttműködési készség;
  • Proaktivitás, kreatív folyamattervezés, problémamegoldás;
  • Elköteleződés a helyi-regionális, illetve az intenzív terepmunka (75%) iránt;
  • Megbízható, precíz, önálló munkavégzés.

MI JELENT MÉG ELŐNYT?

  • VK-, csapat-, vagy szövetségi szintű vezetői tapasztalat;
  • Vezetői csoportok vezetésében, feladatdelegálásban szerzett tapasztalat;
  • Más önkéntes tevékenységekben szerzett tapasztalat;

AMIT MI EZÉRT ADUNK

  • Versenyképes, stabil jövedelem;
  • Szakmai fejlődési lehetőség;
  • Önálló, felelősségteljes munkakör;
  • Hosszú távú munkalehetőség;
  • Fiatal, dinamikus, lendületes csapat;
  • Változatos, kreatív, kihívásokban bővelkedő feladatok.

MUNKAVÉGZÉS HELYE: távmunka (Magyarország és Szlovákia kijelölt cserkészkörzetei)

JELENTKEZÉS: 2019. május 13-ig az szmcs@szmcs.sk e-mail címen fényképes önéletrajzzal és motivációs levéllel

Hír
Idén januártól támogatást vezet be a Nemzeti Együttműködési Alap a civil szervezeteknek. A pályázati rendszer keretében 200.000 forint állami támogatásra pályázhatnak.
Hír
Értesítjük a civil szervezeteket, hogy megjelentek a Miniszterelnökség által biztosított forrásból a Nemzeti Együttműködési Alap Kollégiumainak a 2019. évre vonatkozó „Civil s ...
Hír
Eddig kevesebb, mint 800 pályázat érkezett be a Nemzeti Együttműködési Alap egyszerűsített támogatásaira, ezért biztatunk minden olyan helyi vagy területi hatókörű egyesületet ...
Hír
Az elmúlt napokban ismételten több bejelentés érkezett az Országos Bírósági Hivatalba (OBH), miszerint a Civil Marketing Kft. nevében a civil szervezetek képviselőit telefonon ...
Hír
Elindult a Civil Díj 2019 közönségszavazása, hamarosan kiderül, kik az év legsikeresebb civil szervezetei. Te kiben hiszel?
Címkék