Képzési Koordinátor

2020. szeptember 07.

Jelentkezési határidő: 2020. szeptember 21.

A Magyar Máltai Szeretetszolgálat felvételt hirdet Képzési Koordinátor munkakörbe.

A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Magyarország egyik legnagyobb karitatív szervezete, amely évente több százezer embernek nyújt segítséget. Mindennapos tevékenysége során ételt és ruhát oszt a rászorulóknak, szállást ad a fedél nélkülieknek, ügyet intéz az arra képtelenek helyett. Programjai súlyos társadalmi kérdésekre keresnek gyakorlatias válaszokat, küldetésének része a társadalom megszólítása, az emberek bevonása a segítő programokba.

Feladatok:

Településfejlesztési projektek megvalósításához szükséges emberierőforrás-fejlesztési és képzési programok tervezése, fejlesztése, végrehajtása és értékelése, ezen belül:

  • a képzési igények, az egyéni és szervezeti szükségletek felmérése;

  • oktatási anyagok és segédanyagok, pl. kézikönyvek, vizuális segédanyagok, e-learning anyagok elkészítése és továbbfejlesztése;

  • az egyéni és csoportos képzési és fejlesztési programok, tréningek megtervezése, összehangolása, ütemezése és levezetése; szakmai megbeszélések, prezentációk és konferenciák levezetése, azok munkájának segítése;

  • belső trénerek munkájának segítése és kordinálása;

  • kapcsolattartás külső képzési szolgáltatókkal különleges képzési és fejlesztési programok megszervezése érdekében;

  • a képzések minőségének és hatékonyságának mérése és folyamatos értékelése, valamint a képzési célok, módszerek és az elérni kívánt eredmények felülvizsgálata és szükség szerinti módosítása;

  • a képzési témák megértését szolgáló háttéranyagok gyűjtése, tanulmányozása.

A munkakör betöltésének feltételei:

  • képzési, fejlesztési területen szerzett legalább 3-4 éves szakmai tapasztalat,

  • felsőfokú végzettség,

  • előnyt jelent a szociális területen szerzett munkatapasztalat vagy iskolai végzettség (pszichológia, szociológia, szociális munka, kulturális antropológia, közösségszervezés, andragógia)

  • gyakorlott MS Office ismeretek,

  • lelkes, proaktív hozzáállás,

  • kiváló kommunikációs készségek,

  • barátságos, közvetlen, egyben határozott személyiség,

  • strukturált gondolkodás, erős szervezőkészség,

  • „B” kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlat

Jogviszony jellege, időtartama: teljes munkaidő, határozatlan idejű

Munkavégzés helye: Budapest, XII. kerület, vidéki utazásokkal

A pályázatnak tartalmaznia kell:

  • fényképes önéletrajzot

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, várjuk a jelentkezését az 01569@hr.maltai.hu e-mailcímen.

Címkék
állás, munkavállalás