A Magyar Vöröskereszt Országos Igazgatósága képzési szakmai koordinátor munkatársat keres 1 éves határozott idejű munkaszerződéssel.

Főbb feladatok:

  • a Magyar Vöröskereszt országos képzési és feladatellátásának koordinációja és szakmai felügyelete
  • a szakterületekhez kapcsolódó jogszabályi környezet értelmezése és alkalmazása
  • a szakterületekhez kapcsolódó rendezvények, értekezletek, konferenciák szervezése
  • a szakterületekhez kapcsolódó projektek kezdeményezése és megszervezése
  • a szakterületek fejlesztési lehetőségeinek folyamatos vizsgálata és előkészítése
  • elsősegélynyújtási tevékenységgel kapcsolatos koordinációs feladatok ellátása
  • kapcsolattartás a szakterületekhez tartozó megyei/fővárosi munkatársakkal, szakmai partnerekkel, valamint igazgatási és hatósági testületekkel
  • működteti a felnőttképzési tevékenységhez kapcsolódó intézményi háttér összes feltételeit

Elvárások:

  • andragógiai egyetemi vagy főiskolai minor szak vagy végzettség
  • angol nyelvismerete

Előnyt jelent:

  • elsősegélynyújtó ismeretek
  • felnőttképzési tapasztalat
  • projektek végrehajtásában és pályázati folyamatokban való jártasság

Munkavégzés helye: Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését kérem fényképes szakmai önéletrajzát , motivációs levelét, fizetési igény megjelölésével a hr@voroskereszt.hu e-mail címre 2019. november 20. napjáig elküldeni.