CivilTech
Állás
Állás
Kommunikációs asszisztens
2019. április 18.

783

Jelentkezési határidő: 2019. május 05.

A Magyar Vöröskereszt Országos Igazgatósága kommunikációs asszisztensi munkatársat keres azonnali munkakezdéssel , heti 20 órában.

Főbb feladatok:

  • a Magyar Vöröskereszt kommunikációs szakmai területének a támogatása kommunikációjának szervezésében való aktív részvétel
  • az értékesítési marketing és a kommunikációs terület támogatása
  • kommunikációs és PR kampányokban való részvétel
  • a szervezet weboldalának és social média felületeinek kezelése
  • médiafigyelés
  • részt vesz a belső rendezvények szervezésében, segíti azok kommunikációs tevékenységét
  • kapcsolatot tart a sajtó képviselőivel és reklámügynökségekkel
  • kapcsolatot tart a fővárosi/megyei szervezetekkel

Elvárások:

  • középfokú végzettség
  • magas szintű íráskészség
  • kezdeményezőkészség, precizitás
  • stratégiai gondolkodásmód
  • párhuzamos feladatok menedzselése

Előnyt jelent:

  • ügynökségi, szerkesztőségi tapasztalat
  • adminisztratív munkakörben szerzett tapasztalat
  • civil szervezetnél szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye: Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését kérem fényképes szakmai önéletrajzát , fizetési igény megjelölésével a hr@voroskereszt.hu e-mail címre 2019. május 05. napjáig elküldeni.

Hír
Az eredmények a NEA honlapján érhetőek el
Hír
Nem sikerült megállapodni a Norvég Alapról.
Hír
A Facebook májusban szigorú átláthatósági szabályokat vezetett be a politikai hirdetésekre vonatkozólag, melyek azonban akár visszaélésekre is lehetőséget adhatnak.
Hír
15 egyedülálló társadalmi innovációt díjaztak, melyek mindegyike újszerű megközelítésekkel reagál a jelen társadalmi problémáira
Hír
Megjelentek a „Civil szervezetek működésének biztosítására vagy szakmai programjának megvalósítására és működésének biztosítására fordítható összevont támogatás 2019." című pá ...
Címkék