Állás
Állás
Kommunikációs egységvezető-helyettes
2019. január 31.

717

Jelentkezési határidő: 2019. február 15.

A Tempus Közalapítvány kommunikációs egysége munkatársat keres egységvezető-helyettesi munkakörbe, határozatlan idejű munkaviszonyra.

Oktatási, képzési és ifjúsági pályázatokat kezelő szervezetként több ezer fiatal hazai és külföldi mobilitását támogatjuk olyan ismert hazai és uniós programok keretében, mint az Erasmus+, a Stipendium Hungaricum és a Campus Mundi. Amennyiben az oktatás vagy az ifjúsági terület nemzetköziesítésében munkájával tevékenyen is szívesen részt vállalna, várjuk jelentkezését.

Rendezvényekért felelős kommunikációs egységvezető-helyettes

Az új egységvezető-helyettes fő feladata a Tempus Közalapítvány rendezvényeivel kapcsolatos feladatok összefogása és a rendezvényszervezéssel foglalkozó csapat munkájának irányítása.

A Tempus Közalapítványnál mintegy 170 eseményt szervezünk évente, ezek között vannak konzultációk, tájékoztató napok, szemináriumok, műhelyek, képzések, többszáz fős konferenciák, nemzetközi rendezvények egyaránt.

Várjuk jelentkezését, ha az alábbiakkal szívesen foglalkozna:

  • a rendezvényszervezéssel foglalkozó 6-7 fős csapat irányítása
    • szakmai támogatás és iránymutatás a munkatársak munkájához
    • a rendezvények tervezése, ütemezése, a szervezési feladatok elosztása, nyomon követése
    • a munkafolyamatok racionalizálása, a hatékony feladatvégzés támogatása
    • szoros együttműködés biztosítása a szervezet más egységeivel, illetve a külső partnerekkel
    • a rendezvényszervezéssel kapcsolatos adminisztratív kötelezettségek ellátásának felügyelete
  • a kiemelt rendezvények megszervezésének közvetlen irányítása
    • programterv összeállítása, javaslatok a rendezvények tartalmi és formai elemeire
    • a több szervezeti egységet és/vagy külső partnereket érintő rendezvények esetében a folyamatok összehangolása, rendszeres egyeztetések megszervezése
    • megfelelő protokoll biztosítása
    • gondoskodás a rendezvények meghirdetéséről
  • éves munkaterv és költségvetési terv készítése
  • a rendelkezésre álló pénzügyi keretek felhasználásának nyomon követése
  • statisztikák és beszámolók elkészítése
  • szoros együttműködés a kommunikáció más területeiért felelős munkatársakkal, az összhang biztosítása a rendezvények és a Tempus Közalapítvány egyéb kommunikációs tevékenységei között
  • esetenként facilitátori vagy moderátori szerep ellátása

Önt keressük, ha:

  • felsőfokú végzettségű
  • legalább 5 éves releváns munkatapasztalattal rendelkezik
  • biztos az angol nyelvtudása (szóban és írásban is)
  • jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készséggel rendelkezik
  • gyakorlatias hozzáállású
  • türelmes
  • nagyfokú precizitás jellemzi
  • kreatív
  • önálló
  • interkulturálisan érzékeny

Előnyt jelent:

  • nonprofit területen vagy az oktatás szereplőivel való kommunikációban szerzett tapasztalat
  • nemzetközi vagy interkulturális közegben szerzett tapasztalat

Jó nálunk dolgozni, mert:

  • Hosszú távon számítunk a munkatársainkra
  • Értelmes és kihívást jelentő feladatokkal foglalkozunk
  • Biztos, korrekt jövedelmet biztosítunk
  • A betanulást minden kollégánk segíti
  • Nagyon szeretünk csapatban dolgozni, de az önálló munkára is van lehetőség
  • A megoldandó feladatokra kihívásként tekintünk
  • A kollégáink megbízhatóak és felelősségteljesek
  • Fejlődést, tanulást támogató a kultúránk
  • Minőségi belvárosi irodatérben, kiváló munkaeszközökkel dolgozunk

Jelentkezés: magyar és angol nyelvű Europass önéletrajzzal, valamint motivációs levéllel, a fizetési igény megjelölésével legkésőbb 2019. február 15-ig az allas@tpf.hu email címen.

A beérkező jelentkezéseket folyamatosan értékeljük.

Hír
Az eddigi ötről tíz százalékra emelkedik a civil szervezetek adományok után igényelhető normatív támogatása, amelyre hétfőtől lehet pályázni.
Hír
Épp száz éve, hogy meghalt Andrew Carnegie iparmágnás, a világ talán legnagyobb, jótékonykodó modern milliárdosa, aki legszívesebben bevezette volna a 100 százalékos örökösödé ...
Hír
Csaknem ezer helyi közösség jött létre, valamint számos módszertan valósult meg az aktív közösségi szerepvállalást célzó Cselekvő közösségek projekt keretében az elmúlt három ...
Címkék