A Tudatos Vásárlók Egyesülete 2001 óta működő civilszervezet, a fenntartható és etikus fogyasztásért dolgozik. A TVE tájékoztatja a fogyasztókat a tudatos vásárlás, a fenntartható fogyasztás kézzelfogható megvalósítási lehetőségeiről, és ösztönzi őket a fenntartható fogyasztást elősegítő egyéni vagy közösségi kezdeményezések létrehozására és működtetésére.

A Tudatos Vásárlók Egyesülete munkatársat keres az alábbi pozíció betöltésére: Kommunikációs és egyéni adományszervező munkatárs

A főbb ellátandó feladatok:

  • TVE kommunikációs tervének elkészítése, naprakészen tartása, nyomon követése
  • Tematikus kampányok tervezése és kivitelezése a projektvezetővel egyeztetve
  • A TVE közösségi média platformjainak összehangolt kezelése szervezeti szinten, illetve a futó projektekkel, kampányokkal összehangolva
  • A TVE egyéni támogató tagi, adományozói bázisának növelése, velük aktív kapcsolat fenntartása, a tagságnak szóló szolgáltatások menedzselése
  • A TVE ügyféladatbázisának (CRM) frissítése, kezelése és aktív használata kampányokhoz és adománygyűjtésre
  • A TVE sajtótevékenységének koordinálása (sajtóadatbázis, megjelenések szervezése és dokumentálása)
  • Egyéni adományozói, forrásszerzési kampányok lebonyolítása
  • Részvétel a szervezeti általános feladatokban

Szerződés: határozott idejű, részmunkaidős szerződés az első időszakban napi 4 órában, 2019 folyamán bővülő feladatokkal

A munkavégzés helye: a TVE Budapest, XI. kerület Móricz Zsigmond körtéri irodája, a próbaidő után esetenkénti home-office lehetőséggel

Kezdés: a lehető legkorábban

Szükséges szakmai kompetenciák:

  • Felsőfokú végzettség
  • Legalább három év kommunikációs, kampányos tapasztalat
  • Közösségi média platformok készségszintű használata szervezeti kommunikáció céljára, naprakész tudás a legfrissebb trendekről
  • Egyéni adományozás szervezésében (pl. 1%, tagsági programok, adományszerzési kampányok) szerzett tapasztalat
  • Jártasság az adatbázis alapú célcsoport-szegmentációban, ehhez kapcsolódó stratégia-alkotási képesség
  • CiviCRM (vagy hasonló) rendszer felhasználó oldali ismerete, google ads, google analytics felhasználói ismerete
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Egyéb számunkra fontos kompetenciák:

  • Kiváló írásbeli és szóbeli, személyközi kommunikációs készség magyar nyelven
  • Tájékozottság a TVE tevékenységi területeihez kapcsolódó témákban
  • Kiváló tanulási képesség, nyitottság új dolgok elsajátítására
  • Önálló munkavégzés, problémamegoldás, proaktivitás
  • Projekt menedzsment képesség, jó szervezőkészség
  • Pontosság, nagyfokú precizitás, megbízhatóság
  • Eredmény és minőségközpontúság

Magyar nyelvű önéletrajzot és max. 1 oldalas, angol nyelvű motivációs levelet várunk a tve@tve.hu-ra 2019. január 27-ig, a tárgy sorban tüntesse fel a következő jeligét: KOMM szaki. A jelentkezésében kérjük a fizetési igény megjelölését, és az elvárt kompetenciák kiemelését. A határidő előtt beérkező pályázatokat azonnal feldolgozzuk, és a megfelelő jelölteket meghallgatjuk akár még a határidő előtt.