Munkavégzés helye: Magyar Vöröskereszt Országos Igazgatósága

Munkaviszony jellege: megbízási szerződés, heti 20 órában

Munkakör célja: kommunikációs és forrásbővítő referens

Munkába állás várható ideje: azonnali munkakezdés

Illetmény: megegyezés szerint

Álláshirdetés azonosító:

Munkáltató: Magyar Vöröskereszt Országos Igazgatóság

Feladatok:

  • A Magyar Vöröskereszt ifjúsági tagozat projektjeinek előkészítése és lebonyolítása
  • A Magyar Ifjúsági Vöröskereszt elnökségével való kapcsolattartás
  • Ifjúsági pályázatok előkészítésében, lebonyolításában való kapcsolattartás
  • Magyar Ifjúsági Vöröskereszt közösségi média felületeinek kezelése és fejlesztése
  • Kommunikációs terv és stratégia kidolgozása és megvalósítása
  • Partnerekkel és támogatókkal való kapcsolattartás
  • Pályázatok írása, partnerek és támogatók felkeresése

Elvárások:

  • magas empátiás készség
  • megbízhatóság, rugalmasság
  • jó együttműködési készség
  • kreativitás, innovatív személyiség
  • kiváló problémamegoldó készség
  • önálló munkavégzés

Pályázati feltételek:

  • érettségi
  • büntetlen előélet
  • cselekvőképesség
  • felhasználói szintű számítógép kezelő ismeret

Előnyt jelent:

  • megkezdett vagy már befejezett szakképesítési (OKJ) vagy felsőfokú tanulmányok kommunikáció és társadalomtudomány területén
  • Magyar Vöröskereszt és Magyar Ifjúsági Vöröskereszt működésének ismerete
  • Önkéntes előélet
  • Szakmai tapasztalat ifjúsági területen

Jelentkezés Módja, Határideje, Pályázati anyag összetétele:

  • szakmai önéletrajz;
  • motivációs levél;
  • nyilatkozat arról, hogy a pályázati anyagban foglalt személyes adatok pályázati eljárással összefüggő kezeléséhez hozzájárul

Pályázati anyag benyújtásának módja:

  • elektronikus úton (pdf, jpg, word formátumban) a hr@voroskereszt.hu e-mail címre elküldve
  • tárgyba kérjük a munkakör megnevezését

Pályázat benyújtásának határideje: 2019. február 18.

A  munkába  Állás  Általános  Feltételei,  Legkorábbi  Időpontja: A munkába állás általános feltételei:

  • a munkavállaló személyi okmányainak, iskolai végzettségeit-, illetve a munkakör ellátása szempontjából releváns szakképesítéseket igazoló bizonyítványok eredeti példányainak bemutatása;

A  Pályázatok  Elbírálásának  Menete,  Határideje:

  • kizárólag a jelentkezési határidőn belül, a „Jelentkezés feltételei, módja, határideje” bekezdésben leírtaknak maradéktalanul megfelelő pályázatok kerülnek elbírálásra;
  • a kiválasztott pályázó (pályázók) előre egyeztetett időpontban lesznek behívva a munkáltató irodaházába;
  • minden pályázó visszatájékoztatásra kerül.

Pályázat elbírálásának határideje: 2019. február 18.

Az álláshirdetés kiírója a Magyar Vöröskereszt Országos Igazgatósága fenntartja a jogot, hogy nem hirdet eredményt, valamint a kiírt álláshirdetést indoklás nélkül eredménytelennek nyilvánítja, és bármikor visszavonja (törölje).

Kontakt

Márta Henrietta          hr@voroskereszt.hu  1051 Budapest, Arany János utca 31.