A Közélet Iskoláját azért hoztuk létre 2014-ben, hogy megerősítsük az állampolgári részvétel kultúráját Magyarországon és támogassuk a kirekesztett társadalmi csoportok tagjait abban, hogy állampolgári jogaikat valódi tartalommal tölthessék meg. Az Iskola fő tevékenységei a politikai oktatás, a részvételi akciókutatás és a stratégiai tervezés.

Olyan embert keresünk, aki elkötelezett a társadalmi igazságosság, az egyenlőség és a szolidaritás értékei mellett, hisz a kritikai gondolkodás, a politikai részvétel és aktivizmus erejében. Egy kicsi, de hatékony és sokféle feladatot vállaló csapatba keresünk új és hosszú távra elkötelezett társat.

Az Iskola irodája Budapesten van, de a fővároson kívül is – elsősorban Miskolcon – tartunk képzéseket, programokat. A munkatársak részben otthon, részben az Utcáról Lakásba Egyesülettel közösen bérelt kicsi irodánkban vagy az annak helyet adó Auróra közösségi házban dolgoznak. Mindannyian teljes állásban dolgozunk, de viszonylag kötetlen munkaidőben, ezért számunkra egyszerre fontos a rugalmasság és a fegyelmezettség a munkában. Rendszeresen dolgozunk hétvégi napokon is.

Teljes állású kommunikációs és irodavezető munkatársat keresünk, akinek a fő feladatai a következők:

  • a szervezet kommunikációs felületeinek kezelése és tartalmi fejlesztése
  • kommunikációs és adománygyűjtő kampányok tervezése és lebonyolítása
  • egyszerűbb grafikai és tördelési munkák elvégzése
  • irodai és képzési eszközök kezelése/beszerzése
  • részvétel a képzések technikai előkészítésében és az adminisztratív lebonyolításban
  • részvétel a képzések/események helyszíni lebonyolításában

Olyan munkatársat keresünk, aki rendelkezik az alábbi készségekkel, tudással és tapasztalatokkal:

  • tapasztalat a közösségi média használatában
  • tapasztalat közösségi/civil szervezeti munkában
  • precizitás
  • jó időkezelés
  • jó szervezési készség
  • kreativitás
  • csapatmunka

Fizetés: nettó 160.000 Ft/hó

Jelentkezés magyar nyelvű önéletrajzzal és motivációs levéllel 2019. március 10-ig a kozeletiskolaja@gmail.com címre.

A kiválasztás folyamata:

- önéletrajz és motivációs levél beküldése – határidő: 2019. március 10.

- személyes interjúk: 2018. március 10-március 20.

- munkakezdés időpontja: előreláthatóan 2019. április 1.

Tovább információ: 06 20 381 8996 (Udvarhelyi Tessza), kozeletiskolaja@gmail.com