A Romaversitas Alapítvány új munkatársat keres a következő munkakörbe: kommunikációs és online marketing vezető

A Romaversitas a legrégebbi roma oktatási szervezet, amely más oktatási és roma szervezetekkel együttműködve támogatja a roma fiatalokat közösségeik építésében, identitásuk megerősítésében és tudásuk fejlesztésében.

A szervezet dinamikusan fejlődik, új munkatársat keresünk a következő munkakörbe:

kommunikációs és online marketing vezető

Feladatok:

  • Kommunikációs és marketing stratégia kialakítása, éves kommunikációs és marketing terv elkészítése, együttműködésben a szervezet vezetőségével
  • Marketing projektek tervezése, a projektekben részt vevő kollégák menedzselése, kapcsolódó elemzések, havi beszámolók készítése
  • Közösségimédia-oldalak hatékony működtetése: Facebook, Instagram, LinkedIn, YouTube, TikTok. Hirdetési kampányok tervezése, és kivitelezésének felügyelete
  • Online és offline kommunikációs és marketing tartalmak tervezése (hírlevél, blogbejegyzés, közösségi média tartalmak)
  • Szezonális akciók és promóciók tervezése, kivitelezése: események meghirdetése, részvétel a toborzásban
  • Szoros együttműködés és együttgondolkodás a munkatársakkal és külső tanácsadóinkkal, csapaton belüli kommunikáció támogatása
  • Együttműködés a hazai és nemzetközi fundraising csapattal: részvétel a fundraising stratégia kialakításában; B2B és B2C partnerek és donorok felé online kommunikáció támogatása, tartalom összeállítása
  • Online marketing, Facebook és Google kampányok szervezése

Elvárások:

  • Online kommunikációs és marketing területen szerzett tapasztalat, közösségi platformok menedzselésének ismerete
  • Angol nyelv tárgyalási szintű ismerete
  • MS Office alkalmazások magabiztos ismerete: Word, Excel, PowerPoint
  • Google AdWords, Analytics és Google for nonprofits ismerete, használata
  • Önálló, kreatív munkavégzés képessége, kezdeményezőkészség, csapatmunka kedvelése
  • Jó fogalmazási készség szóban és írásban, kiváló helyesírás, kreatív story-telling készség, magyar és angol nyelven
  • Kiváló kapcsolatteremtő készség, pozitív hozzáállás, problémamegoldás
  • Hajlandóság a folyamatos továbbképződésre online marketing területen
  • Forprofit és civil területen szerzett tapasztalat
  • Elkötelezettség a Romaversitas Alapítvány értékei, víziója és missziója iránt

Előny:

  • Videóvágó és grafikai programok alapszintű ismerete Amit kínálunk:
  • Non-profit szférában versenyképes fizetés
  • Kiváló csapat
  • Folyamatos fejlődési lehetőség és szakmai kihívások
  • Részvétel a szervezet hosszú távú stratégiai irányainak kialakításában
  • Lehetőség jelentős társadalmi hatás elérésére

Jelentkezési határidő: folyamatos a pozíció betöltéséig. Rugalmas, de akár azonnali kezdés. Munkaidő és bérezés megegyezés szerint. A jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal, motivációs levéllel és bérigény megjelölésével a dinok.henriett@romaversitas.hu e-mail címre várjuk.