Legyél te a Magyar Cserkészszövetség új kommunikációs szakembere!

Szeretnél te is tenni egy jobb világért? Otthonosan mozogsz a social media és a cikkírás világában? Szívesen dolgozol együtt lelkes önkéntesekkel, valamint szívesen alakítanád az MCSSZ brand-jét?

Ha igennel válaszoltál a kérdésekre, TÉGED keresünk!

Milyen feladatok töltenék ki a mindennapjaidat?

  • Aktívan formálhatod és fejlesztheted a szervezet brandjét, külső és belső kommunikációját
  • Kulcsüzeneteket, KPI-okat fogalmazhatsz meg, majd a tartalmak készíthetsz a célközönség számára
  • Az MCSSZ social media (Facebook, Instagram, Youtube) felületeit kezelheted
  • A már meglévő csatornákat (pl.:hírlevél) használhatod, fejlesztheted, illetve szükség esetén új csatornákat alakíthatsz ki
  • Közleményeket és cikkeket írhatsz, a sajtómegjelenéseket felügyelheted
  • Az önkéntes cserkész kommunikációs csapattal dolgozhatsz együtt, munkájukat szakmailag támogathatod
  • PR feladatokat láthatsz el, a meglévő partner szervezetekkel tarthatod a kapcsolatot, valamint új partnerségeket alakíthatsz ki
  • A meglévő kommunikációs terv alapján szervezheted a napjaidat, majd ha szükséges, új terv kialakításában vehetsz részt
  • A jelenlegi kommunikációs vezető munkáját támogathatod

Te vagy a tökéletes jelentkező, ha…

  • 2-3 év tapasztalattal rendelkezel kommunikáció / marketing területen
  • Van kiadványszerkesztési tapasztalatod
  • Dolgoztál már nonprofit szervezetnél, tudod, hogyan működik a civil szféra
  • Van víziód arról, hogyan működhet jól egy civil szervezet külső és belső kommunikációja
  • Szereted mérhetővé tenni a munkád, folyamatos igényed van a hatékonyság növelésére
  • Önálló, precíz és proaktív vagy, valamint csapatban is szívesen dolgozol
  • Ismered a social media felületeket, és szívesen használod is őket

Plusz előnyt jelent, de nem elvárás, ha…

  • Cserkészmúlttal rendelkezel, ismered a cserkészetet
  • Kommunikációs/ marketing végzettséggel rendelkezel

Amire mindenképp számíthatsz nálunk:

  • Lehetőséged lesz szakmailag fejlődni
  • Rugalmas munkaidőben dolgozhatsz, megegyezés alapján teljes- vagy részmunkaidős munkaviszonyban
  • Fiatalos, lendületes és proaktív csapat tagja lehetsz

Várjuk jelentkezésedet március 8-ig a hr@mcssz.hu email címen önéletrajz és motivációs levél mellékletével, valamint a fizetési igény (bruttó havi bér) feltüntetésével!