A munkavégzés helye:

Budapest

A foglalkoztatás jellege:

Teljes munkaidő, határozatlan idejű szerződés (3 hónap próbaidővel)

A munkakörbe tartozó lényeges feladatok:

  • kommunikációs stratégia kiépítése, végrehajtása
  • sajtókapcsolatok ápolása, építése az egyházi-és civil médiában
  • sajtótájékoztatók szervezése, megjelenések menedzselése
  • szóvivői feladatok ellátása
  • tartalomgyártás
  • saját felületek kezelése (honlap, közösségi média, magazin)
  • rendezvények szervezése, lebonyolítása, beszámolók és fotódokumentáció készítése
  • kiadványok tervezése, szerkesztése
  • kommunikációs eszközök elkészítése, felügyelete
  • arculat gondozása, újratervezése
  • kapcsolattartás az ügyfelekkel

A munkakör betöltésének feltételei:

  • magyar állampolgárság
  • büntetlen előélet
  • felsőfokú szakirányú végzettség
  • támogató eszközök felhasználói ismerete (pl. MS Office)

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • kommunikációs/reklám/PR ügynökségi tapasztalat
  • egyházi kommunikációban/médiában való jártasság
  • aktív angol nyelvtudás
  • B-kategóriás jogosítvány

Elvárások:

  • csapatjátékos attitűd
  • erős koordinációs és irányítási készségek
  • kiváló kommunikációs és prezentációs készség
  • pro aktivitás
  • problémamegoldó készség

Amit kínálunk:

  • kellemes légkör, elhivatott csapat
  • fejlődési lehetőségek, változatos feladatok

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

  • részletes szakmai önéletrajz,
  • motivációs levél,
  • végzettséget igazoló dokumentum másolata,
  • bruttó fizetési igény megjelölése

A pályázat benyújtásának módja:

Elektronikusan az allas@jobbadni.hu címre.

A pályázat benyújtásának határideje:

2019. január 15.