Elvárások:

  • felsőfokú végzettség vagy folyamatban lévő tanulmányok
  • minimum kétéves kommunikációs/újságírói tapasztalat
  • kiváló íráskészség magyar és angol nyelven egyaránt
  • önálló munkavégzés
  • csapatjáték
  • jó szervezőkészség
  • rugalmasság, kiemelkedő munkabírás
  • tud nagy nyomás alatt dolgozni
  • társadalmi ügyek iránti elkötelezettség
  • Word, Excel magas szintű ismerete

Feladatok:

  • sajtóközlemények írása angolul, magyarul
  • sajtószervezés angolul, magyarul
  • közösségi média felületek kezelése angolul, magyarul
  • kreatív kampány tervezés, szervezés, megvalósítás
  • ügyféllel való kapcsolattartás

Jelentkezés: önéletrajzot (bérigénnyel együtt) és egy saját, angol nyelvű, 1500- 2000 karakteres írást várunk az info@xkk.hu címre.

A tárgyban kérjük feltüntetni a pontos pozíciót.

Határidő: 2015. január 30.

  1. február 6 - ig értesítjük ki azokat, akiket a második körös, személyes meghallgatásra kiválasztottunk