Könyvelő

2020. szeptember 08.

Jelentkezési határidő: 2020. szeptember 30.

A Budapesti Fesztiválzenekar Alapítvány könyvelő munkatársat keres.

A Budapesti Fesztiválzenekar Alapítvány könyvelő munkatársat keres

A Budapesti Fesztiválzenekart a világ tíz legjobb szimfonikus zenekara között tartják számon. A nemzetközi zenei élet legfontosabb koncerthelyszínein lépnek fel a New York-i Carnegie Halltól a bécsi Musikvereinon át a londoni Royal Albert Hallig. Az együttes innovatív koncertjei világszerte híresek. Az Autizmusbarát Kakaókoncertek, a Titokkoncertek, a zenei maratonok, a fiatal felnőtteket megcélzó Midnight Music vagy az ingyenes Közösségi Hét mind egyedülálló program. Az együttes zeneigazgatója az alapítás óta Fischer Iván.

Feladatok:

  • Számlák rendszerezése, könyvelése, kontírozása

  • Pénztárak könyvelése, kontírozása

  • Bankszámlakivonatok, vegyes bizonylatok könyvelése

  • Analitikus és főkönyvi nyilvántartások egyeztetése

  • Tárgyi eszközök és immateriális javak könyvelése, egyeztetése

  • ÁFA és egyéb adóbevallások, statisztikai és egyéb kimutatások elkészítése

  • Havi és éves zárási feladatok elkészítése

  • Bérszámfejtés

  • Közreműködés a könyvvizsgálatban és a támogatások elszámolásában

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség

  • Teljeskörű könyvelésben szerzett minimum 2 éves tapasztalat

  • Gyakorlat az éves zárások, mérleg elkészítésében

  • Megbízható informatikai ismeretek (létrehoz és kezel számítógépes adatbázisokat)

  • Jó problémamegoldó készség

  • Precizitás, megbízhatóság

  • Alaposság, jól szervezettség, figyelem a részletekre, kreativitás és rugalmasság

  • Önálló munkavégzés (tervezés, kivitelezés, nyomon követés) és csoportmunka

  • Pontosság, határidők betartása

  • Nagy teherbíró képesség

Előnyök:

  • Angol nyelvtudás

  • Mérlegképes könyvelői regisztráció

  • Adatbázis-kezelés

  • Nagy Machinátor könyvelőprogram ismerete

Amit kínálunk:

  • Dinamikus, vidám csapat

  • Sok-sok zene, a világ 10 legjobb zenekara között számontartott BFZ támogatása

  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatási csomag

Jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal és maximum egy oldalas motivációs levéllel az alábbi címre várunk: maria.maglodi@bfz.hu

Címkék
állás, munkavállalás