A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Közép-Magyarországi Régió Pénzügyi csoportja bővülő csapatába felvételt hirdet KÖNYVELŐ munkakörbe

A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Magyarország egyik legnagyobb karitatív szervezete, amely évente több százezer embernek nyújt segítséget. Programjai súlyos társadalmi kérdésekre keresnek gyakorlatias válaszokat, küldetésének része a társadalom megszólítása, az emberek bevonása a segítő programokba.

A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Közép-Magyarországi Régió Pénzügyi csoportja

bővülő csapatába

felvételt hirdet

KÖNYVELŐ

munkakörbe.

A Szeretetszolgálat budapesti és Pest megyei intézményeinek pénzügyi támogatásával foglalkozó összetartó és vidám csapata keresi új kollégáját, aki könyvelői feladatokban segíti majd a mindennapi munkát.

Feladatok:

  • teljeskörű könyvelési feladatok ellátása

  • kimenő számlák kiállítása

  • pénzügyi kimutatások, jelentések készítésében való közreműködés

Elvárások:

  • középfokú gazdasági/pénzügy-számviteli végzettség

  • legalább 3-5 éves szakmai tapasztalat

  • betanulás után önálló munkavégzés

Előnyt jelent:

  • mérlegképes könyvelői képesítés

  • Octopus 8 ERP integrált vállalatirányítási rendszer ismerete

Amit kínálunk:

  • egyéb (béren kívüli) támogatások

  • kellemes munkakörnyezet

  • támogató csapat

Jogviszony jellege, időtartama:

  • teljes munkaidő

  • határozatlan idejű

Munkavégzés helye:

Budapest, I. kerület

Szakmai önéletrajz küldésével és bruttó fizetési igény megjelölésével a 01632@hr.maltai.hu e-mail címen.