A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Magyarország egyik legnagyobb karitatív szervezete, amely évente több százezer embernek nyújt segítséget. Programjai súlyos társadalmi kérdésekre keresnek gyakorlatias válaszokat, küldetésének része a társadalom megszólítása, az emberek bevonása a segítő programokba.

Főbb feladatok:

  • elszámolások elkészítésében aktív részvétel
  • számlák kiállítása
  • a bejövő számlák rögzítése
  • egyéb irodai dokumentációs feladatok, illetve nyilvántartások vezetése

Elvárások:

  • középfokú szakirányú végzettség
  • 1-3 év szakmai tapasztalat
  • megbízhatóság, pontosság
  • stabil MS Office ismeretek, gyakorlott Excel használat
  • önálló munkavégzésre képesség
  • nyitottság új ismeretek elsajátítására

Előny:

  • mérlegképes könyvelői végzettség
  • bér és tb ügyintéző végzettség

Amit kínálunk:

  • versenyképes bérezés
  • béren kívüli juttatások
  • támogató csapat

Jogviszony jellege, időtartama:

  • határozatlan idő 3 hónap próbaidővel
  • teljes munkaidős, normál munkarend szerinti jogviszony

A munkakör betöltésének lehetséges időpontja:

  • a pályázat elbírálását követően azonnal

A munkavégzés helye:

  • Miskolc

A pályázatnak tartalmaznia kell:

  • fényképes szakmai önéletrajz
  • bérigény
  • végzettségeket igazoló bizonyítványok másolata

Jelentkezését a 01697@hr.maltai.hu e-mail címre szíveskedjen küldeni;