Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • Legalább 5 éves egybefüggő könyvelői tapasztalat
  • Önálló munkavégzés
  • Számítógépes felhasználói ismeretek
  • Csapatmunka
  • Lelkiismerettel és felelősséggel végzett munka
  • Pontosság, precizitás, jó rendszerezőképesség
  • Megbízhatóság, lojalitás

Főbb feladatok, munkák:

  • Teljes körű könyvelési feladatok ellátása / bank-szállító számlák könyvelése/
  • Részvétel havi és éves zárási feladatokban
  • Állami támogatások és egyéb pályázatok elszámolása, helyszíni ellenőrzéseken való
    részvétel, pályázatokkal kapcsolatos könyvelési és egyéb dokumentumok ellenőrzése
    során
  • Szükség esetén a pénzügyi vezető által meghatározott egyéb feladatokat is ellátja.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Kulcs-Soft könyvelő rendszer ismerete
  • EPTK, EPER, NIR pályázati felületek ismerete
  • nonprofit területtel kapcsolatos könyvelési, számviteli ismeretek

Szükséges tapasztalat: 5 év

Szükséges végzettség: Középiskola, mérlegképes könyvelői végzettség

Szükséges nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást, de előny számunkra, ha ismered a magyar jelnyelvet

Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő, heti 40 óra

Amit kínálunk:

  • Vendégünk vagy jelnyelvi tanfolyamra és soha nem spórolunk azokkal a továbbképzési
    lehetőségekkel amire szükséged van fejlődésed érdekében.
  • Éves Cafeteria keret
  • Home Office

Missziónk: Közhasznú, országos érdekvédelmi szervezetként – a Magyarországon élő siket és nagyothalló emberek társadalmi integrációjának előmozdításáért tevékenykedünk. Ennek érdekében a jogszabályokban foglaltak megvalósításának szorgalmazásával segítjük életminőségük javulását, valós szükségleteken és igényeken alapulva ösztönözzük az akadálymentesítési folyamatokat, közösségi színtereket, szolgáltatásokat biztosítunk.

Tulajdonságok, amiket értékelünk: nyitottság, rugalmasság, megértő hozzáállás, kreativitás, szervezeti lojalitás, elfogadás, EQ jelenléte, teherbírás

Ettől vagyunk különlegesek: magyar jelnyelv, akadálymentes kommunikáció, sokszínűség, hitelesség, civil kurázsi, empowerment, Közösség