A Magyar Vöröskereszt Országos Igazgatósága pénzügyi ügyintéző munkatársat keres határozatlan idejű munkaszerződéssel.
Főbb feladatok:

  • hazai és nemzetközi projektek pénzügyi koordinálása
  • számlák kiállítása, befogadása, nyilvántartása, kezelése
  • pénzügyi jelentések, kalkulációk, költségtervek készítése
  • elszámolások összeállítása
  • pénzügyi előrehaladás ellenőrzése
  • személyes és írásbeli kapcsolattartás hazai és nemzetközi partnerszervezetekkel
  • határidők betartása és betartatása
  • projektek költségvetésének tervezése
  • projektek pénzügyi lezárása és a kész munka átadása

Elvárások:

  • releváns szakmai tapasztalat
  • minimum középfokú szakirányú végzettség
  • csapatjátékos, ugyanakkor nagyfokú önállóság a munkában
  • precíz, pontos, kreatív, megoldást kereső személyiség
  • magabiztos táblázatkezelési ismeretek

Előnyt jelent:

  • projektek végrehajtásában és pályázati folyamatokban való jártasság
  • angol nyelvismeret
  • civil szervezetnél szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye: Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérem fényképes szakmai önéletrajzát, motivációs levelét, fizetési igény megjelölésével a hr@voroskereszt.hu e-mail címre 2020. április 30-ig elküldeni.