Mária Rádió

Várjuk mindazok jelentkezését, akiktől nem áll távol a rádió lelkisége és akik szívesen vállalnának aktív szerepet a rádió missziós törekvéseiben.

(Római katolikus hitüket gyakorlók előnyben.)

Koordinációs asszisztens munkatársat keresünk

A Mária Rádió koordinátori feladatai igen széles feladatköröket fednek le. A koordinációs munkaterület felel a Mária Rádió teljes szervezeti hátteréért és adminisztrációjáért.

Ide tartoznak a gazdasági és pénzügyi feladatok, a különféle pályázatok elkészítése és elszámolása, és a jogi ügyek is. Szinte minden részterület határidőre teljesítendő, pontos és precíz feladatellátást igényel.

A feladatok nagy száma miatt keresünk asszisztenst, aki a koordinátor irányítása mellett átfogóan tudná segíteni a koordinációs feladatokat.

A munkakör betöltőjének feladata:

  • szállítói számlák kezelése és adminisztrációja
  • irodai dokumentumok rendszerezése, és belső nyilvántartások kialakítása
  • szállítói szerződések előkészítése
  • rendszeres pályázatok írása, és pályázati elszámolások készítése
  • pénzügyi beszámolók készítése, pénzügyi adatok előkészítése
  • önkéntesekkel való együttműködés

Az ideális jelölt rendelkezik: felsőfokú végzettséggel, civil szervezeti munkatapasztalattal, készség szintű szövegszerkesztői és táblázatkezelői ismeretekkel, angol nyelvismerettel, B kategóriás jogosítvánnyal

A pályázatnak tartalmaznia kell: plébánosi ajánlást, a pályázó szakmai életrajzát, rövid motivációs levelet, fizetési igény megjelölését.

Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezéseiket Boros Zoltán fogadja a boros.zoltan@mariaradio.hu e-mail címen.