Közösségi gondozó

2020. június 03.

Jelentkezési határidő: 2020. július 03.

A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Gondviselés Háza Szenvedélybeteg Segítő Szolgálat – Monor Közösségi gondozó munkakörbe várja az arra elhivatott jelentkezőket

A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Magyarország egyik legnagyobb karitatív szervezete, amely évente több százezer embernek nyújt segítséget. Programjaink súlyos társadalmi kérdésekre keresnek gyakorlatias válaszokat, küldetésének része a társadalom megszólítása, az emberek bevonása a segítő programokba.

A Magyar Máltai Szeretetszolgálat

Gondviselés Háza Szenvedélybeteg Segítő Szolgálat – Monor

munkakörbe várja az arra elhivatott jelentkezőket

Feladatok:

  • A szenvedélybeteg intézményi környezetben valamint, otthonukban, lakókörnyezetükben történő gondozása, amelynek célja az életmódváltozás elindítása, segítése és folyamatos nyomon követése.

  • Egyéni szükségletekből adódó személyes célok meghatározása.

  • Egyénre szabott gondozási terven alapuló gondozási folyamat felépítése.

  • Együttműködés a klienst támogató természetes személyekkel, hozzátartozókkal, intézményekkel.

  • Ellátotti dokumentáció, személyiségfejlesztő csoportok vezetése.

  • Segítségnyújtás az ellátást igénybevevők személyes, hivatalos ügyeinek intézésében.

  • Szenvedélybeteg csoport foglalkozások szervezése, lebonyolítása.

Elvárások:

  • Felsőfokú szociális végzettség, okleveles pszichológus, szociális szakgondozó, szociális segítő, szociális gondozó.

  • Büntetlen előélet, magyar állampolgárság.

  • Empátia, jó kommunikációs és kapcsolatteremtési készség.

  • Problémamegoldó képesség, önállóság.

  • Konfliktuskezelő képesség.

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • Felsőfokú képesítés.

  • Szenvedélybeteg ellátásban szerzett legalább 1-3 év szakmai tapasztalat.

Amit kínálunk:

KJT. szerinti alapbér, pótlékok, cafeteria

Jogviszony jellege, időtartama:

  • Teljes munkaidő.

  • Határozatlan idejű.

Munkavégzés helye, kezdete:

2200 Monor Kisfaludy u. 50.

2020. augusztustól betölthető

Szakmai önéletrajz, az álláshely betöltéséhez szükséges képesítésmeglétét igazoló okmány (ok) másolata, erkölcsi bizonyítvány benyújtásával lehet a 01527@hr.maltai.hu e-mail címen. Az álláslehetőséggel kapcsolatosan további információt Deákné Juhász Katalin nyújt, a 30/6532-110-es telefonszámon.

Címkék
állás, munkavállalás