Közösségszervező

2019. november 29.

Jelentkezési határidő: 2019. december 15.

A Civil Kollégium Alapítvány munkatársat keres közösségszervezői munkakörbe, hitalapú közösségszervezés mintaprogramjába.

Feladatok: Olyan főállású közösségszervezőt keresünk aki - a Combat Poverty Organizing Drive programunk keretében - részt vesz egy mintaprojekt megvalósításában, melynek célja a társadalmi igazságosság területén aktív egyházi szereplők és vallási közösségek felkutatása, valamint a projektben együttműködő munkacsoport létrehozása. Az ideális jelölt elkötelezett a  társadalmi problémák feltárása és megoldások keresése iránt, képes hatékonyan együtt dolgozni munkatársainkkal a hazai vallási közösségek és közösségszervezés kapcsolatának kialakításán, valamint nyitott a kreatív munkavégzésre.

Elvárások:

  • civil vagy szocialis területen szerzett, illetve érdekérvényesítéssel, érdekvédelemmel kapcsolatos tapasztalat
  • tapasztalat csoportos munka szervezésben és facilitálásában
  • önállóság, kreativitás

Előnyt jelent:

  • közösségszervező képzésen való korábbi részvétel
  • projektmunkában szerzett tapasztalat
  • hálózatépítési tapasztalat
  • legalább középszintű angol nyelvtudás
  • tapasztalat hitéleti tevékenységben, vallási közösségekkel való együtt dolgozásban
  • teológiai jártasság, egyházismeret
  • kommunikációs készség egyházi formális vezetőkkel papokkal, lelkészekkel
  • kommunikációs készség egyházi informális csoportok, lelkiségi csoportok vezetőivel
  • ökumenikus, vallásközi nyitottság
  • nem hívők felé való nyitottság

Amit ajánlunk:

  • közös munka egy felkészült projektstábbal
  • igazi társadalmi változás elérése
  • a programban biztosított a szakmai elmélyülés és fejlődés
  • projektalapú megbízás
  • rugalmas munkavégzés heti 40 órában (törzsidő: 10:00 - 14:00)
  • home office lehetőség
  • kereset: bruttó 350 ezer forint

Munkába állás: megegyezés szerint, optimális esetben január 15-én.

Jelentkezés: Az önéletrajzokat és a motivációs leveleket a horvathjudit@cka.hu e-mail címre várjuk december 15-ig. A jelentkezéseket folyamatosan értékeljük, annak érdekében, hogy minél hamarabb elkezdhessük a közös munkát. Minden jelentkezőnek visszajelzést küldünk.

Címkék
állás, munkavállalás