Kreatív tartalom manager

2020. július 25.

Jelentkezési határidő: 2020. agusztus 06.

Az Amnesty International Magyarország - álláslehetőség: kreatív tartalom manager

Most arról posztolhatsz, amibe érdemes beleállni!

Jogvédő civil szervezet vagyunk, amely azért dolgozik, hogy az emberi jogok mindenkit megillessenek. Mozgalmunkhoz elsősorban olyan magánemberek tartoznak, akik tagként, támogatóként vagy aktivistaként adományaikkal és munkájukkal segítik a céljaink megvalósítását. Függetlenek vagyunk minden politikai ideológiától, kormánytól, gazdasági hatalomtól és egyháztól.

Téged keresünk, ha szakmai kihívásnak érzed, hogy Te legyél az Amnesty Magyarország belső kommunikációs ügynöksége. Egyszerre lehetsz kreatív vezető, online tartalom manager, content strategist és product owner.

Feladatod kreatív tartalom managerként a kreatív koncepciók kitalálása, az ötleteléstől a gyártásig a projekt művészeti vezetése, valamint a koncepciók magas színvonalon történő vizuális megvalósítása. Ennek keretében az Amnesty International Magyarország honlapjának, közösségi média felületeinek (elsősorban Facebook és Instagram) tartalmának fejlesztése, közösségi média stratégiájának kialakítása és megvalósítása, digitális audiovizuális tartalmak létrehozása, fejlesztése. A kreatív tartalom manager együttműködik az Amnesty Magyarország sajtókapcsolatokért és médiával, kampányokért, valamint adománygyűjtésért felelős munkatársaival, valamint a szervezet kommunikációban résztvevő gyakornokkal, aktivistákkal.

FŐBB FELADATAID LESZNEK:

Kampány, kommunikációs és adománygyűjtési célok megvalósulásának elősegítése:

  • Kreatív koncepciók kitalálása, művészeti vezetése, vizuális megvalósítása

  • Audiovizuális anyagok készítése, fejlesztése

  • Online kommunikációs kampányok tervezése, megvalósítása és értékelése

  • Közösségi média stratégia kialakítása és megvalósítása

  • Szövegek írása

  • Az AIM online felületeinek (elsősorban közösségi média és web) menedzselése, fejlesztése és tartalomgyártás

  • Közösségi médiahirdetések menedzselése

  • Az AIM adománygyűjtő munkájának támogatása

  • Részvétel az AIM kampányainak tervezésében, kivitelezésében és értékelésében

  • Részvétel az AIM kommunikációs stratégiájának fejlesztésében és kivitelezésében

  • Részvétel a szervezet növekedési stratégiájának tervezésében és megvalósításában

  • Hozzájárulni az AIM láthatóságának és emberi jogi hatásának növeléséhez értékalapú közösségépítésen keresztül

Szervezeti teendők:

  • Aktív kapcsolattartás a nemzetközi mozgalom digitális tartalmakért felelős munkatársaival

  • Nemzetközi mozgalommal való együttműködés, nemzetközi találkozókon való részvétel;

  • Az AIM eseményein való aktív részvétel

  • A munkakörhöz kapcsolódó adminisztráció

TE VAGY AZ IDEÁLIS JELÖLT, HA:

  • Dinamikus, proaktív és kreatív vagy

  • Megoldás-orientált vagy, és folyamatosan keresed, hogyan tudod segíteni az AIM kommunikációs stratégiájának megvalósítását

  • Csapatjátékos vagy, de nem ijedsz meg akkor sem, ha egyedül kell megoldanod egy feladatot

  • Aktívan keresed a lehetőségeket és azokat az AIM előnyére is tudod fordítani

  • Ötleteidet és tudásodat jól kommunikálod a veled dolgozóknak, és nyitott vagy a visszajelzésekre

  • Átláthatóan tervezel és szervezel

  • Jó szövegíró vagy, helyesírásod pontos, kiválóan kommunikálsz magyarul, jó az angol tudásod (szóban és írásban)

  • Ismered és követed a közösségi média trendeket

  • Van tapasztalatod online kommunikációs kampányok szervezésében és megvalósításában, valamint webszerkesztésben

  • Az Amnesty International Magyarország - álláslehetőség kreatív tartalom managerKönnyen teremtesz és tartasz fent kapcsolatot emberekkel

  • Jól dolgozol és kommunikálsz nyomás alatt

  • Képes vagy akár a nagyon szoros határidők betartására és a projekt-szemléletű munkavégzésre

FELTÉTLENÜL FONTOS, HOGY

  • Többéves reklámos vagy digitális kommunikációs tapasztalatod legyen

  • Többéves tapasztalatod legyen közösségi média felületek kezelésében a stratégia-alkotástól a megvalósításig

  • Legyen készségszintű gyakorlatod videóvágásban, grafikai és hanganyagok, illetve más digitális audiovizuális anyagok elkészítésében

ELŐNYT JELENT, HA

  • Ismered az Amnesty International munkáját és céljait

  • Érdekelnek az emberi jogok, és követed az emberi jogok szempontjából fontos eseményeket Magyarországon és a világon

  • Van civil szervezeti tapasztalatod vagy voltál már önkéntes

  • Van B kategóriás jogosítványod

MUNKAFELTÉTELEK:

  • Hol?

    • Az egyesület budapesti belvárosi irodájában, motiváló munkahelyi környezetben, olykor Magyarországon belüli, illetve külföldi utazásokkal

  • Mikortól várunk?

    • Tegnaptól, de legkésőbb 2020. szeptemberétől

  • Hogyan szerződünk?

    • Teljes munkaidős munkaszerződést szeretnénk egy évre, 3 hónap próbaidővel, rugalmas beosztással. A szerződés kölcsönös elégedettség esetén meghosszabbítható

  • Mac vagy PC?

    • Amin szívesebben dolgozol

  • Milyen a csapat?

    • A közvetlen csapatod öt inspiráló szuperhősből áll, az Amnesty Magyarország kiszámítható, stabil munkáltató, amely folyamatos fejlődési, tanulási és coaching lehetőségeket biztosít

  • Milyen fizetést tudunk ajánlani?

    • A hazai civil szférában versenyképes, korrekt jövedelmet kínálunk, kimagasló cafetéria-kerettel és jutalommal, extra szabadnapokkal

JELENTKEZÉSED FELTÉTELEI:

Ezeket küldd el, arra kérünk:

  • Angol és magyar nyelvű önéletrajz

  • A kiíráshoz mellékelt jelentkezési lap, amely honlapunkról letölthető https://www.amnesty.hu/allasok

  • Két referenciaszemély megjelölése elérhetőséggel, akiket esetlegesen megkeresnénk szakmai háttered kapcsán

  • Link egy olyan felülethez, amit kezelsz/kezeltél

  • Portfoliód összeállítása (legalább két videós anyagot és két képi anyagot küldj)

Az önéletrajzot és a jelentkezési lapot PDF formátumban várjuk irodavezetőnknek, Nagyné Gere Zsófiának címezve az office@amnesty.hu címre, tárgy: „Kreatív Tartalom Manager 2020”. A hiánytalanul megküldött pályázatok beérkezését e-mailben visszaigazoljuk.

JELENTKEZÉSI HATÁRIDŐ:

A jelentkezéseket folyamatosan fogadjuk be és bíráljuk el. Jelentkezést legkésőbb 2020. augusztus 6. (csütörtök) 14:00 óráig fogadunk el. Fenntartjuk a jogot arra, hogy egy ideális pályázó esetén a pozíciót a jelentkezési határidő lejárta előtt is betöltsük.

Az AI hisz a munkaerőpiacon tanúsított ESÉLYEGYENLŐSÉGBEN. A munkáltatásra vonatkozó döntések során az egyéni érdemeket és a szervezet szükségleteit vesszük figyelembe, nemzeti etnikai, vallási hovatartozásra, származásra, illetve nemre, nemi identitásra, szexuális irányultságra, korra, fizikai vagy szellemi fogyatékosságra, családi állapotra és politikai nézetekre való tekintet nélkül. Az Amnesty International szükség szerint minden megváltozott munkaképességű munkavállalónak és jelentkezőnek megfelelő körülményeket biztosít, abban az esetben, ha a kérdéses személy egyébként biztonságosan el tudja látni a rá szabott feladatokat és a munkához kapcsolódó tevékenységeket, illetve ha ez az ellátás nem ró aránytalan terheket a szervezetre. A kiválasztási folyamat során az esélyegyenlőség biztosításáért a szervezet Elnöksége felel.

Címkék
állás, munkavállalás