A Kompánia Alapítvány – KOMPÁNIA Tanoda keres mentor munkakörbe – heti 20 órában – szociális felsőfokú végzettséggel vagy folyamatban lévői tanulmánnyal (szociális munka, szociálpedagógia) rendelkező munkatársat egy éves határozott időre.

KOMPÁNIA ALAPÍTVÁNY- KOMPÁNIA TANODA

1 fő szociális végzettségű MENTOR

A Tanoda célja a jellemzően szociokulturálisan és/vagy szociálisan hátrányos helyzetű általános iskoláskorú gyermekek, fiatalok pedagógiai és mentálhigiénés fejlesztése.

A munkakör betöltése 2021. január 1-jétől lehetséges.

A Tanoda hétköznapokon tart nyitva, tanítási időben naponta 13.00-19.00 óra között, tanítási szünetben 10.00-16.00 óra között. A beosztás rugalmas, iskola mellett és másik állás mellett is végezhető.

Munkavégzés helyszíne: 1211 Budapest, (Csepel) Kossuth Lajos u. 22.

Bérezés: br. 116.000 Ft + szociális ágazati pótlék

Feladatok:

  • esetvezetés; egyéni fejlesztési terv készítése, megvalósítása és felülvizsgálata; kapcsolattartás a jelzőrendszer tagjaival, szociális tanácsadás a szülőknek, a tanoda jelzőrendszeri munkájának koordinálása
  • non-formális, interaktív módszerekkel történő egyéni és/vagy csoportos fejlesztés;
  • korrepetálás, délutáni közös „napközi jellegű” tanulás;
  • közösségépítés, kézműves és tematikus klubfoglalkozások tartása;
  • adminisztráció

Elvárások, kompetenciák:

  • befejezett felsőfokú végzettség vagy folyamatban lévő tanulmány
  • számítógép-kezelői ismeret (pl. ECDL);
  • önálló munkavégzés, pro aktivitás, csapatmunka; rugalmasság, pontosság, jó kommunikációs készség, megbízhatóság.

Előny:

  • legalább 1 éves szakmai és munka tapasztalat;
  • tanodában végzett munka vagy önkéntesség
  • hátrányos helyzetű, SNI-s és/vagy roma fiatalokkal való munkatapasztalat;
  • gyerekekkel, fiatalokkal végzett fejlesztő munka, művészeti, kézműves készsége

A jelentkezéseket e-mailben a kompania@kompania.hu e-mail címre várjuk

(tárgy: Tanoda szociális mentor 2021)

A jelentkezések tartalmazzák a jelentkező szakmai önéletrajzát, és egy motivációs levelet (max. 1 oldal)

Jelentkezési határidő: 2020. december 2.

További információ: Bolyhos Andrea, szakmai vezető, Kompánia Alapítvány

kompania@kompania.hu, 06-30/4643083