A Magyar MA Magyar Máltai Szeretetszolgálat Egyesület felvételt hirdet módszertani vezető munkakör betöltéséreáltai Szeretetszolgálat Egyesület munkaügyi munkatársat keresA Magyar Máltai Szeretetszolgálat Egyesület felvételt hirdet módszertani vezető munkakör betöltésére

A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Magyarország egyik legnagyobb karitatív szervezete, amely évente több százezer embernek nyújt segítséget. Programjaink súlyos társadalmi kérdésekre keresnek gyakorlatias válaszokat, küldetésének része a társadalom megszólítása, az emberek bevonása a segítő programokba.

Feladatok:

  • a szakmai vezető napi munkájának támogatása;
  • képzések és módszertani anyagok kidolgozása;
  • részvétel a régiós, szakmai műhelyek megvalósításában;
  • kapcsolattartás a helyi koordinátorokkal;
  • projekt ügyintézés, nyilvántartási, dokumentumkezelési feladatok.

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség (közösségszervező, szociálpedagógus, gyógypedagógus)
  • vezetői tapasztalat
  • önkéntes területen szerzett gyakorlat
  • projekt munkában való tapasztalat
  • jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • határozott fellépés
  • nyitottság bármely generációval való munkában (gyerekek, felnőttek egyaránt)
  • MS Office magabiztos használata

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • bruttó 440 000 Ft/hó bér
  • béren kívüli támogatások
  • dolgozói mobilflottához való csatlakozás
  • kellemes munkakörnyezet

Jogviszony jellege, időtartama:

  • teljes munkaidő
  • határozatlan idejű

Munkavégzés helye:

Budapest, XII. kerület

Szakmai önéletrajz és motivációs levél benyújtásával lehet a palmai.annamaria@maltai.hu e-mail címen 2020. február 14.-ig.