A Magyar Máltai Szeretetszolgálat felvételt hirdet munkaügyi csoportvezető munkakörbe

A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Magyarország egyik legnagyobb karitatív szervezete, amely évente több százezer embernek nyújt segítséget. Programjaink súlyos társadalmi kérdésekre keresnek gyakorlatias válaszokat, küldetésének része a társadalom megszólítása, az emberek bevonása a segítő programokba. A Közép-Magyarországi Régió munkaügyi csapatába keressük új kollégánkat.

Feladatok:

  • Irányítja és szakmailag felügyeli a 3 fős munkaügyi csoportot
  • Közreműködik a munkaviszonnyal kapcsolatos feladatokban
  • Koordinálja a belső és külső adatszolgáltatásokat
  • Feladata a jogszabályok nyomonkövetése és naprakész alkalmazása
  • Munkabér elszámolások ellenőrzése, felülvizsgálata
  • Együttműködik a társterületekkel
  • Vezetői tájékoztatók, adatszolgáltatások, kimutatások készítése munkaügyi adatokról
  • Javaslatot tesz belső folyamatok fejlesztésére

A munkakör betöltésének feltételei:

  • TB- és bérügyintézői végzettség
  • Legalább 3-5 év munkaügyi területen szerzett tapasztalat
  • Naprakész munkajogi ismeretek
  • Magas szintű Excel tudás
  • Önálló, megbízható, precíz munkavégzés
  • Jó kommunikációs- és problémamegoldó képesség

Előnyt jelent:

  • Közigazgatásban vagy nonprofit területen szerzett tapasztalat
  • Vezetői tapasztalat
  • Orgware program ismerete

Amit kínálunk:

  • Béren kívüli támogatás
  • Hosszú távú, stabil munkahely

Jogviszony jellege, időtartama: teljes munkaidő, határozatlan idejű

Munkavégzés helye: Budapest, I. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát és motivációs levelét a 01508@hr.maltai.hu e-mail címre.