A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Országos Központjának Munkaügy, HR területén dolgozó csapata keresi új munkaügyi koordinátor tagját

A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Magyarország egyik legnagyobb karitatív szervezete, amely évente több százezer embernek nyújt segítséget. Programjaink súlyos társadalmi kérdésekre keresnek gyakorlatias válaszokat, küldetésének része a társadalom megszólítása, az emberek bevonása a segítő programokba.

A Szeretetszolgálat Országos Központjának Munkaügy, HR területén dolgozó csapata keresi új munkaügyi koordinátor tagját. Az új kollégát a terület egyik szenior munkatársa fogja támogatni a beilleszkedés során, akivel az új kolléga a továbbiakban szorosan együtt fog dolgozni.

Munkaügyi koordinátor

Feladatok:

  • a munkaviszonnyal kapcsolatos teljes körű munkaügyi ügyintézés (beléptetés – foglalkoztatás – kiléptetés)
  • munkaszerződések, személyi anyagok kezelése, nyilvántartása
  • bérszámfejtő programban történő adatok rögzítése
  • belső és külső adatszolgáltatásokban való részvétel, ellenőrzések támogatása
  • belső előírásoknak való megfeleléshez tartozó dokumentáció kezelése
  • kereseti, munkaviszony és egyéb igazolások kiállítása
  • érdeklődéstől függően az online HR toborzási rendszer adminisztrációjának kezelése

Elvárások:

  • középfokú végzettség
  • minimum 2-3 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Microsoft Office készség szintű használata
  • megbízható, precíz munkavégzés
  • önálló munkavégzés képessége
  • strukturált gondolkodás

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • szociális és egészségügyi munkaügyi szabályozás, besorolási rendszerek ismerete
  • közigazgatásban szerzett tapasztalat
  • Orgware program ismerete
  • bérügyintéző szakképesítés
  • munkajogi kérdések kezelésében szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • családbarát munkahely
  • támogató, vidám csapat
  • béren kívüli támogatások
  • dolgozói mobilflottához való csatlakozás

Jogviszony jellege, időtartama:

  • teljes munkaidő
  • határozatlan idejű

Munkavégzés helye:

Budapest, I. kerület

Szakmai önéletrajz benyújtásával az munkaugyi-koordinator@hr.maltai.hu e-mail címen 2020. március 9-ig.