Munkaügyi munkatárs

2019. december 19.

Jelentkezési határidő: 2020. január 20.

A Magyar Máltai Szeretetszolgálat munkaügyi munkatársat keres

A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Egyesület munkaügyi munkatársat keres

A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Magyarország egyik legnagyobb karitatív szervezete, amely évente több százezer embernek nyújt segítséget. Programjaink súlyos társadalmi kérdésekre keresnek gyakorlatias válaszokat, küldetésének része a társadalom megszólítása, az emberek bevonása a segítő programokba.

A Szeretetszolgálat Országos Központjának Munkaügy, HR területén dolgozó csapata keresi új munkaügyi munkatárs tagját. Az új kollégát a terület egyik szenior munkatársa fogja támogatni a beilleszkedés során, akivel az új kolléga a továbbiakban szorosan együtt fog dolgozni.

Feladatok:

  • a munkaviszonnyal kapcsolatos teljes körű munkaügyi ügyintézés (beléptetés – foglalkoztatás – kiléptetés)

  • munkaszerződések, személyi anyagok kezelése, nyilvántartása

  • bérszámfejtő programban történő adatok rögzítése, karbantartása

  • bérszámfejtés, könyvelés felé adatok előkésztése

  • belső és külső adatszolgáltatásokban való részvétel, ellenőrzések támogatása

  • belső előírásoknak és a GDPR rendelkezéseknek való megfelelés biztosítása

  • kereseti, munkaviszony és egyéb igazolások kiállítása

  • munkajogi, jogszabályi ismeretek folyamatos, naprakész szinten tartása és alkalmazása a feladatok végrehajtása során

  • érdeklődéstől függően az online HR toborzási rendszer adminisztrációjának kezelése

Elvárások:

  • TB- és bérügyintéző szakképesítés

  • legalább 2-3 év hasonló területen szerzett tapasztalat

  • naprakész munkajogi ismeretek

  • Microsoft Office készség szintű használata

  • megbízható, precíz munkavégzés

  • önálló munkavégzés képessége

  • strukturált gondolkodás

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • szociális és egészségügyi munkaügyi szabályozás, besorolási rendszerek ismerete

  • közigazgatásban szerzett tapasztalat

  • Orgware program ismerete

Amit kínálunk:

  • kellemes munkakörnyezet

  • béren kívüli támogatások

  • dolgozói mobilflottához való csatlakozás

  • támogató, vidám csapat

Jogviszony jellege, időtartama:

  • teljes munkaidő

  • határozatlan idejű

Munkavégzés helye:

Budapest, I. kerület

önéletrajz benyújtásával az allaspalyazat@maltai.hu e-mail címen 2019. január 20-ig.

Címkék
állás, munkavállalás