Munkaügyi ügyintéző

2020. szeptember 16.

Jelentkezési határidő: 2020. október 16.

A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Közép-Magyarországi Régiója Munkaügy, HR területén dolgozó csapata keresi új munkaügyi ügyintéző tagját

A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Magyarország egyik legnagyobb karitatív szervezete, amely évente több százezer embernek nyújt segítséget. Programjaink súlyos társadalmi kérdésekre keresnek gyakorlatias válaszokat, küldetésének része a társadalom megszólítása, az emberek bevonása a segítő programokba.

A Szeretetszolgálat Közép-Magyarországi Régiója Munkaügy, HR területén dolgozó csapata keresi új munkaügyi ügyintéző tagját.

Feladatok:

  • a munkaviszonnyal kapcsolatos teljes körű munkaügyi ügyintézés (beléptetés – foglalkoztatás – kiléptetés)

  • munkaszerződések, személyi anyagok kezelése, nyilvántartása

  • bérszámfejtés előkészítése

  • bérszámfejtő programban történő adatok rögzítése, kezelése

  • belső és külső adatszolgáltatásokban való részvétel, ellenőrzések támogatása

  • belső szabályzatokhoz és jogszabályi megfeleléshez tartozó dokumentáció kezelése

  • kereseti, munkaviszony és egyéb igazolások kiállítása

Elvárások:

  • legalább középfokú szakirányú végzettség (Tb-és bérügyintéző)

  • minimum 2-3 év hasonló területen szerzett tapasztalat

  • Microsoft Office készség szintű használata

  • megbízható, precíz munkavégzés

  • önálló munkavégzés képessége

  • strukturált gondolkodás

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • szociális munkaügyi szabályozás, Kjt.besorolási rendszerek ismerete

  • felsőfokú végzettség

  • Jdolber program ismerete

  • munkajogi kérdések kezelésében szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • családbarát munkahely

  • támogató, vidám csapat

  • béren kívüli támogatások

  • dolgozói mobilflottához való csatlakozás

Jogviszony jellege, időtartama:

  • teljes munkaidő

  • határozatlan idejű

Munkavégzés helye:

Budapest, I. kerület

Szakmai önéletrajz benyújtása bérigény megjelölésével a 01580@hr.maltai.hu e-mail címen.

Címkék
állás, munkavállalás