Állás
Állás
Munkaügyi ügyintéző
2019. március 18.

688

Jelentkezési határidő: 2019. április 01.

A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Egyesülete felvételt hirdet munkaügyi ügyintéző munkakörbe.

A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Magyarország egyik legnagyobb karitatív szervezete, amely évente több százezer embernek nyújt segítséget. Mindennapos tevékenysége során ételt és ruhát oszt a rászorulóknak, szállást ad a fedél nélkülieknek, ügyet intéz az arra képtelenek helyett. Programjai súlyos társadalmi kérdésekre keresnek gyakorlatias válaszokat, küldetésének része a társadalom megszólítása, az emberek bevonása a segítő programokba.

Feladatok:

  • a munkaviszonnyal kapcsolatos teljes körű munkaügyi ügyintézés (beléptetés – foglalkoztatás – kiléptetés)
  • munkaszerződések, személyi anyagok kezelése, nyilvántartása
  • munkaügyi programban történő adatok rögzítése, karbantartása
  • belső és külső adatszolgáltatási igények kielégítésében való részvétel, ellenőrzések támogatása
  • belső előírásoknak és a GDPR rendelkezéseknek való megfelelés biztosítása
  • igazolások kiállítása
  • jogszabályi ismeretek folyamatos, naprakész szinten tartása és alkalmazása a feladatok végrehajtása során

Elvárások:

  • minimum középfokú végzettség
  • legalább 2-3 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • naprakész munkajogi ismeretek
  • Microsoft Office készség szintű használata
  • megbízható, precíz munkavégzés
  • önálló munkavégzés képessége

Amit kínálunk:

  • változatos, önálló munka
  • egyéb (béren kívüli) támogatások

Jogviszony jellege, időtartama: Teljes munkaidős, határozatlan idejű

Munkavégzés helye: Budapest, XII. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, várjuk a jelentkezését szakmai önéletrajzának csatolásával és fizetési igényének megjelölésével az abu-rayya.linda@maltai.hu e-mail címre.

Hír
Idén januártól támogatást vezet be a Nemzeti Együttműködési Alap a civil szervezeteknek. A pályázati rendszer keretében 200.000 forint állami támogatásra pályázhatnak.
Hír
Értesítjük a civil szervezeteket, hogy megjelentek a Miniszterelnökség által biztosított forrásból a Nemzeti Együttműködési Alap Kollégiumainak a 2019. évre vonatkozó „Civil s ...
Hír
Eddig kevesebb, mint 800 pályázat érkezett be a Nemzeti Együttműködési Alap egyszerűsített támogatásaira, ezért biztatunk minden olyan helyi vagy területi hatókörű egyesületet ...
Hír
Az elmúlt napokban ismételten több bejelentés érkezett az Országos Bírósági Hivatalba (OBH), miszerint a Civil Marketing Kft. nevében a civil szervezetek képviselőit telefonon ...
Hír
Elindult a Civil Díj 2019 közönségszavazása, hamarosan kiderül, kik az év legsikeresebb civil szervezetei. Te kiben hiszel?
Címkék