CivilTech
Állás
Állás
Művészeti asszisztens - iskolatitkár
2016. július 14.

2491

Jelentkezési határidő: 2016. agusztus 14.

Művészeti felnőttoktatással foglalkozó, kis létszámú alapítványi iskola keres művészeti asszisztens - iskolatitkárt.

Talpraesett, precíz, jó szervezőkészségű, önálló munkára képes munkatárs jelentkezését várjuk.

Előnyt jelent:

  • civil szférában szerzett gyakorlat,
  • pályázatírásban, kiállításszervezésben, alapítványi ügyintézésben releváns tapasztalat,
  • vizuális művészeti érdeklődés,
  • webszerkesztői ismeret,
  • angol nyelvtudás,
  • Worldpress, Photoshop ismerete.

feladatok:

  • kiállítás és programszervezés,
  • iskolai adminisztráció,
  • pályázat figyelés-írás,
  • webes felületek frissítése,
  • tanfolyamszervezés,
  • kapcsolattartás diákokkal, előadókkal,
  • érdeklődők informálása.

Elvárások:

  • Talpraesett,
  • precíz,
  • jó szervezőkészségű,
  • önálló munkára képes

munkatárs jelentkezését várjuk.

Munkaidő: 12.30-20.30-ig, pénteken:10-17.00-ig.

Jelentkezni fényképes önéletrajz és motivációs levél benyújtásával lehet a cameraanima@gmail.com email címen.

Hír
A 17KOZ és a 19MKOZ Közlemény elérhető az Adóhivatal honlapján
Hír
Noha a rendszer már több mint 5 éve működik jelenlegi formájában, a CIC-ek eredményességéről, hatékonyságáról kevés a visszajelzés.
Hír
A pozitív élmények, adott esetben a nevetés, a jókedv elősegítik a gyógyulást, ebben ma már a legtöbb szakember egyetért. Az élményterápiás alkalmak ilyen pozitív hatást válta ...
Hír
Meglepetésre nem kettő, hanem négy hónappal tolják ki a korábban érvényben lévő határidőt a banki adategyeztetés elvégzésére, pedig a Bankszövetség is csak szeptember 30-ig ké ...
Hír
Az Alapítványi és Magániskolák Egyesülete közleményt írt azok után, hogy a 2020-as tanévtől megszüntetné a kormányzat a magántanulói státuszt. Helyette egyéni munkarendet veze ...
Címkék