Talpraesett, precíz, jó szervezőkészségű, önálló munkára képes munkatárs jelentkezését várjuk.

Előnyt jelent:

  • civil szférában szerzett gyakorlat,
  • pályázatírásban, kiállításszervezésben, alapítványi ügyintézésben releváns tapasztalat,
  • vizuális művészeti érdeklődés,
  • webszerkesztői ismeret,
  • angol nyelvtudás,
  • Worldpress, Photoshop ismerete.

feladatok:

  • kiállítás és programszervezés,
  • iskolai adminisztráció,
  • pályázat figyelés-írás,
  • webes felületek frissítése,
  • tanfolyamszervezés,
  • kapcsolattartás diákokkal, előadókkal,
  • érdeklődők informálása.

Elvárások:

  • Talpraesett,
  • precíz,
  • jó szervezőkészségű,
  • önálló munkára képes

munkatárs jelentkezését várjuk.

Munkaidő: 12.30-20.30-ig, pénteken:10-17.00-ig.

Jelentkezni fényképes önéletrajz és motivációs levél benyújtásával lehet a cameraanima@gmail.com email címen.