A Bátor Tábor 17 éve segíti a beteg gyerekek lelki rehabilitációját élményterápiás táborok és programok által. 2008-tól már nemcsak Magyarországról, hanem Lengyelországból, Csehországból Szlovákiából is fogadunk táborozókat, ezzel a régió meghatározó élményterápiás központjává váltunk.

Nemzetközi adományszervezési vezetőként feladatod, hogy a Bátor Tábor Alapítvány ismertsége és az adományszervezés hatékonysága növekedjen a közép-kelet-európai régióban.

Feladatok:

A Bátor Tábor külföldi (lengyel, cseh és szlovák) adományszervezési tevékenységeinek irányítása:

  • a külföldi alapítványok átlátható és tiszta működésének biztosítása
  • a külföldi alapítványok alkalmazottainak operatív vezetése
  • a külföldi kuratóriumok működtetése, fejlesztése
  • egyéni és vállalati támogatói körök építése, növelése az érintett országokban
  • a külföld tevékenységek becsatornázása a Bátor Tábor általános stratégiájába és terveibe, a tevékenységek összehangolása
  • a Bátor Tábor brandjének ápolása az érintett országokban, az ehhez szükséges kommunikáció összehangolása a hazai kommunikációs és marketing tevékenységekkel
  • A három országban elért pénzügyi és egyéb eredmények nyomon követése

A Bátor Tábor nemzetközi adománygyűjtő pályázatainak koordinációja:

  • CEE és egyéb nemzetközi (pl. SeriousFun) pályázatok megírása és benyújtása

A pozíció betöltéséhez szükséges elvárások, kompetenciák:

  • Felsőfokú végzettség
  • Nemzetközi környezetben való tapasztalat
  • Vezetői tapasztalat
  • Vállalti környezetben szerzett tapasztalat
  • Innovatív, kihívásokat kereső gondolkodásmód
  • Jó együttműködő képesség
  • Jó kapcsolatteremtő képesség
  • Mobilitás, flexibilitás, precizitás
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás, CEE nyelvismeret előny

Kérjük, hogy önéletrajzod és motivációs leveled a fizetési igényeddel a jelentkezes@batortabor.hu címre küldd július 8-ig.