Munkavégzés helye: 1135 Budapest, Reitter Ferenc utca 46.-48.

A daganatos és krónikus betegséggel élő gyermekeknek és családjaiknak élményterápiás táborokat szervező Bátor Tábor Alapítvány főállású nemzetközi adományszervező munkatársat keres.

Jelentkezési határidő: 2015. február 25.

Személyes interjú várható időpontja: 2015. március első hete.

Munkakezdés időpontja: a kiválasztás után azonnal (megegyezés szerint)

A nemzetközi adományszervező felelős a Bátor Tábor Alapítvány ismertségének növeléséért és adományok gyűjtéséért az alapítvány stratégiájában meghatározott módokon és külföldi országokban (jelenleg Szlovákia, Csehország és Lengyelország).

Fő feladatok:

  • a nemzetközi adományszervezési stratégia kialakítása és aktualizálása valamint megvalósítása
  • személyes és aktív kapcsolattartás a cseh, lengyel és szlovák helyi szervezetek dolgozóival,  kuratóriumaival és támogatóival
  • a külföldi országokban zajló adományszervezési tevékenység irányítása az egyes programok hazai  vezetőinek segítségével (Élménykülönítmény, jótékonysági rendezvények, egyéni és vállalati  adományok)
  • a külföldi alapítványok marketing tevékenységének nyomon követése a hazai marketing csapat  segítségével
  • az egyes országokban a törvényes működési keretek biztosítása (a helyi törvények betartásáért  felelős jogi, pénzügyi és adminisztratív háttérmunka megszervezése és ellenőrzése, a helyi irodák  operatív működésének biztosítása)
  • a külföldi tevékenység integrálása a Bátor Tábor hazai működési, pénzügyi kereteibe és stratégiájába,  az információ-áramlás biztosítása
  • az adományszervezési projektek összehangolása a Bátor Tábor egyéb nemzetközi tevékenységeivel  (táborozó és önkéntes toborzás, a külföldi országokban szervezett szakmai események, programok)

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Vezetői tapasztalat
  • Nemzetközi környezetben szerzett tapasztalat
  • Innovatív, kihívásokat kereső gondolkodásmód
  • Jó együttműködő képesség
  • Jó kapcsolatteremtő képesség
  • Mobilitás, flexibilitás, precizitás
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Előnyt élvez:

  • a cseh, a szlovák és/vagy a lengyel nyelv ismerete
  • multinacionális vagy nagyvállalati környezetben szerzett tapasztalat
  • nemzetközi non-profit szervezetnél szerzett tapasztalat

Jelentkezését (önéletrajzzal és motivációs levéllel, valamint bérigénye megjelölésével)    küldje a jelentkezes@batortabor.hu címre, „Nemzetközi adományszervező” jeligével.