A Reménység Magjai Alapítvány pályázatot hirdet oktatásfejlesztői, -szervezői munkakör betöltésére

Főbb feladatok:

A ReMa gyermek- és tinédzsertanítói képzéskínálatának fejlesztése, szervezése és értékesítése, mely magában foglalja

  • a képzési modell és kínálat országos ismertté tételét, kapcsolati háló fejlesztését, a partnerek felkutatását és a velük való együttműködést,
  • a modellre épülő, korszerű képzéskínálat fejlesztését, szervezését és értékesítését,
  • az online felületeken való oktatási tartalomszolgáltatás szervezését, fejlesztését, folyamatos frissítését,
  • a tanári csapat közösségének építését, munkájuk koordinálását, az utánpótlás-nevelés irányítását,
  • végzett hallgatók, vásárlók között online és offline szakmai közösségépítést.

Munkakör betöltésének feltételei:

  • érett keresztény vezető, szervezői-vezetői gyakorlattal
  • az alapítvány hitvallásával és küldetésével való egyetértés
  • felekezetközi szemlélet
  • elhívás a gyermekek és gyülekezeti gyermektanítók felé való szolgálatra, ebben szerzett vezetői tapasztalat
  • jó kapcsolatteremtési, kapcsolatépítési, kommunikációs és motiválási készség
  • innovatív, rugalmas, az újdonságokra nyitott gondolkodásmód
  • önálló munkavégzésre való képesség
  • felsőfokú végzettség
  • felhasználói szintű informatikai ismeretek (MS Office, közösségi média felületei)
  • online tartalomszerkesztési ismeretek és gyakorlat

Előnyök:

  • ReMa tanfolyamok elvégzése; „remás” szemlélet
  • pedagógiai vagy teológiai diploma
  • videószerkesztési tapasztalat
  • e-learning fejlesztési tapasztalat
  • átfogó ismeretek az oktatási folyamatokról, az egyházak oktatási rendszeréről
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás

Tevékenység helye, módja: Budapest központú, országos hatókörű félállású munka vagy vállalkozói szerződés. Fizetés megegyezés szerint.

Jelentkezés: Fényképes önéletrajz, motivációs levél, ajánlólevél (referencia) megküldése a schandrea@remaalapitvany.hu címre.