Keressük elhivatott oktatási asszisztens kollégánkat családias hangulatú művészeti iskolánkba.
Kultúrában jártas, kulturális, vagy oktatási szervezetnél már gyakorlatot szerzett munkatársunkat keressük rugalmas munkafeltételekkel.

Jelentkezésedet és motivációs leveledet küldd el a szellemkep@gmail.com e-mail címre, ha igazak Rád az alábbiak:

  • min. 1-2 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • precíz, pontos, önálló munkavégzés
  • Photoshop, Wordpress, MS Office, programok ismerete
  • alapfokú, de használható angol nyelvtudás
  • főiskolai, egyetemi végzettség előny, de nem feltétel
  • célzott FB hirdetések, és adwords kampány kezelése

Feladatok:

  • általános irodai asszisztensi feladatok (telefonok kezelése, irodaszer beszerzés, posta, stb)
  • hivatalos levelezés, kapcsolattartás könyvelővel,  éves statisztikák, éves beszámoló elkészítése
  • pályázatokkal kapcsolatos feladatok
  • web és FB oldalak kezelése
  • az iroda és az oktatási tér  rendbentartása
  • vezető munkájának segítése
  • kiállítás, program és tanfolyamszervezés

Amit kínálunk:

  • 4 vagy 6 órás munkaidő, de teljes munkaidős bejelentett pozíció is lehetséges a próbaidő után
  • rugalmas munkavégzés
  • családias kis csapat

Jelentkezésedet önélterajzzal, motivációs levéllel, fizetésmegjelöléssel várjuk az alábbi e-mail címünkön: cameraanima@gmail.com