A Budapest Bike Maffia (BBM) Magyarország egyik legdinamikusabb, leginnovatívabb civil szervezete, melyet fiatal kerékpárosok hívtak életre 2011 karácsonyán. A szerveződés olyan civilekből áll, akiknek célja adományok gyűjtése, szétosztása, eljuttatása, segítség nyújtása rászoruló családoknak és hajléktalan embereknek. Projektjeinken, tevékenységünkön, a társadalom érzékenyítését célzó akcióinkon keresztül a segítségnyújtás fontosságára hívjuk fel a figyelmet.

Feladatok:

  • Havi egy alkalommal hírlevelek összeállítása és azok kiküldése a Mailchimp rendszeren keresztül.
  • A hírlevelekhez tartozó adatbázisok kezelése.
  • Együttműködés az egyesület munkatársaival.

Előny az önkéntes pozíciónál:

  • Ha van már tapasztalatod hírlevelek kezelésében.
  • Ha ismered a Mailchimpet vagy más hírelvél kezelő rendszert.
  • Ha nem áll távol tőled az adatbázisokkal való bíbelődés, ami egyébként nem túl nagy része a feladatnak.
  • Ha kreatív vagy címadásban, szövegek írásában és fotók kiválasztásában.

Munkavégzés ideje:

  • rugalmas

Munkavégzés helye:

  • otthonról végezhető

Jelentkezési határidő:

  1. december 9.

A jelentkezéshez kérjük, küldd el önéletrajzodat és egy rövid motivációs levelet Molnár Zsuzska önkéntes koordinátorunknak az onkentes@bikemaffia.com e-mail címre!