Munkakör célja: országos kommunikációs koordinátor

Munkába állás várható ideje: március

Illetmény: megegyezés szerint

Álláshirdetés azonosító: MVK OI – KOMM

Munkáltató: Magyar Vöröskereszt Országos Igazgatóság

Feladatok:

  • kommunikációs és PR kampányokat, programokat, projekteket dolgoz ki és hajt végre;
  • szervezi, tervezi, koordinálja a Magyar Vöröskereszt PR tevékenységét, PR és sajtó anyagokat készít és juttat el a sajtó munkatársai részére;
  • kapcsolatot tart a sajtó képviselőivel és reklámügynökségekkel, segíti a Magyar Vöröskereszt médiacsatornáinak kiépítését;
  • a szakmai vezetőkkel közösen segíti, felügyeli, menedzseli a Magyar Vöröskereszt és annak alaptevékenységeihez kapcsolódó kiadványok, reklámanyagok elkészítését, az online tartalmak megjelenítését;
  • részt vesz a belső rendezvények szervezésében, segíti azok kommunikációs tevékenységét;
  • a szervezet weboldalának és social média felületeinek kezelése
  • folyamatosan kapcsolatot tart és együttműködik a Családi Lap szerkesztőségével, egyeztet a Családi Lapban megjelenő tartalmakkal kapcsolatosan;
  • kapcsolatot tart a megyei/fővárosi szervezetekkel és segíti és felügyeli azok kommunikációs tevékenységét.

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség (BA)
  • Minimum 3 év releváns szakmai tapasztalat

Előnyt jelent:

  • Vöröskeresztes előélet
  • civil szervezetnél szerzett szakmai és/vagy önkéntes tapasztalat
  • ügynökségi, szerkesztőségi tapasztalat

Jelentkezés Módja, Határideje, Pályázati anyag összetétele:

  • szakmai önéletrajz
  • motivációs levél
  • nyilatkozat arról, hogy a pályázati anyagban foglalt személyes adatok pályázati eljárással összefüggő kezeléséhez hozzájárul

Pályázati anyag benyújtásának módja:

  • elektronikus úton (pdf, jpg, word formátumban) a hr@voroskereszt.hu e-mail címre elküldve
  • tárgyba kérjük a munkakör megnevezését

Pályázat benyújtásának határideje: 2019. február 18.