CivilTech
Állás
Állás
Pályaorientációs szakember
2019. május 08.

903

Jelentkezési határidő: 2019. május 20.

A Szubjektív Értékek Alapítvány pályaorientációs szakembert keres

Szubjektív Értékek Alapítvány pályaorientációs szakembert keres

Munkaidő: fél munkaidő (heti 20 óra: heti 1x 5 óra fix, többi nap kötetlen időbeosztásban)

Munkaviszony típusa: határozott idejű, 2019. szeptember 2. - 2019. május 31.

Munkavégzés helye: Budapest

Bérezés: megegyezés szerint

Munkaköri leírás:

Nemzeti Bűnmegelőzési Tanács által támogatott projektben résztvevő 15 fő volt állami gondozott fiatal felnőtt számára pályaorientációs tanácsadás nyújtása számukra ill. munkaerőpiaci elhelyezkedésükben való segítségnyújtás.

  • Heti 1 x 5 órás csoportos pályaorientációs foglalkozás megtartása egy felnőttképzésben regisztrált képzésben.
  • A projektben résztvevő 15 fiatal felnőtt egyénre szabott munkába állítási stratégiájának kidolgozása (rövidtávú /középtávú/hosszútávú tervek elkészítése és írásba foglalása, egyéni tervekben történő lépések dokumentációja)
  • Az egyéni munkába állítási stratégia alapján a fiatalok munkába állítása a projekt második szakaszára (2020. március 1-jétől) és annak követése, dokumentációja
  • Üzemlátogatásokat szervezni
  • Álláskereső vásárokra való látogatások megszervezése
  • Szoros együttműködés a csapattal, projektmegbeszéléseken való részvétel

Legfontosabb elvárások:

  • szakirányú végzettség
  • pályaorientációs tanácsadásban szerzett tapasztalat
  • állami gondoskodásban élőkkel kapcsolatos tapasztalat
  • kreativitás, személyközpontúság, dinamizmus
  • empátia, jó kommunikációs, konfliktuskezelési- és kapcsolatteremtő képesség

Jelentkezni önéletrajzzal és motivációs levéllel a peter.kovacs@szubjektiv.org címen lehet május 20-ig.

Csak a kiválasztott jelentkezők kapnak értesítést illetve visszajelzést.

Hír
A 17KOZ és a 19MKOZ Közlemény elérhető az Adóhivatal honlapján
Hír
Noha a rendszer már több mint 5 éve működik jelenlegi formájában, a CIC-ek eredményességéről, hatékonyságáról kevés a visszajelzés.
Hír
A pozitív élmények, adott esetben a nevetés, a jókedv elősegítik a gyógyulást, ebben ma már a legtöbb szakember egyetért. Az élményterápiás alkalmak ilyen pozitív hatást válta ...
Hír
Meglepetésre nem kettő, hanem négy hónappal tolják ki a korábban érvényben lévő határidőt a banki adategyeztetés elvégzésére, pedig a Bankszövetség is csak szeptember 30-ig ké ...
Hír
Az Alapítványi és Magániskolák Egyesülete közleményt írt azok után, hogy a 2020-as tanévtől megszüntetné a kormányzat a magántanulói státuszt. Helyette egyéni munkarendet veze ...
Címkék