A Chabad Alapítvány több mint 25 éve kezdte meg működését Magyarországon. Eddigi tevékenysége során több tízezer embert ért el, és segített hozzá ősei kultúrájának és vallásának megismeréséhez. Könyvkiadásával, felnőtt- és gyermekoktatási programjaival, szociális segítségnyújtásával sok-sok ember életét változtatta meg.

Főbb feladatok:

  • pályázatfigyelés

  • részvétel pályázatok megírásában, elszámolások elkészítésében

  • kapcsolattartás támogató szervezetekkel magyar és angol nyelven

  • adminisztratív feladatok

Elvárások:

  • minimum középfokú végzettség

  • minimum középfokú, aktív angol nyelvtudás, különösen írásban

  • MS Office (word, excel) kiváló ismerete

  • Jó kommunikációs készség

  • Jó problémamegoldó készség

  • Precíz munkavégzés

  • önállóság, megbízhatóság

Előnyt jelent:

  • gazdasági végzettség

  • tapasztalat pályázatírás, projektmenedzsment területén

Amit kínálunk:

  • stabil munkahely

  • változatos feladatok

  • lehetőség a tanulásra, szakmai fejlődésre

  • fiatalos, barátságos munkahelyi légkör

Munkavégzés helye: Budapest, V.kerület

Jelentkezni önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével: nonprofit.pm15@gmail.com címen.