A Tempus Közalapítvány Erasmus+ mobilitási csoportjába pályázati referens munkatársat keres

A munkakör teljes állásban, határozatlan idejű munkaszerződéssel tölthető be, megállapodás szerint, akár azonnali kezdéssel.

A munkavégzés helye: Budapest, VII. kerület

Várjuk jelentkezését, ha szívesen foglalkozna az Erasmus+ köznevelési mobilitások pályázattípushoz kapcsolódó folyamatok támogatásával, így különösen:

  • pályázati tanácsadás, tájékoztatás (előadások, webináriumok, személyes konzultációk formájában),
  • projektek adminisztrációja, szakmai nyomon követése,
  • rendszeres kapcsolattartás a pályázókkal (telefonos, e-mailes),
  • együttműködés a Közalapítvány külső szakértőivel, a külső szakmai bírálat megszervezése,
  • közreműködés statisztikák, szakmai beszámolók elkészítésében angol és magyar nyelven,
  • belföldi projektlátogatások,
  • projektbeszámolók szakmai értékelése,
  • magyar és angol nyelvű tartalomfejlesztés (pályázati programhoz kapcsolódó cikkek, kézikönyvek).

Elvárásaink:

  • felsőfokú végzettség;
  • tárgyalóképes, aktív angol nyelvtudás szóban és írásban;
  • köznevelés területéhez köthető munkatapasztalat;
  • kiváló kommunikációs készség szóban és írásban;
  • MS Office szoftverek (Word, Outlook, Excel) használatában gyakorlat; kiemelkedő táblázatkezelési ismeretek;
  • affinitás az informatikai alkalmazások, adatbázisok használata iránt;
  • megbízhatóság, felelősségteljes munkavégzés;
  • problémamegoldó képesség;
  • elemzőkészség, analitikus gondolkodás, nagyfokú precizitás;
  • proaktivitás, kommunikatív, nyugodt, kiegyensúlyozott személyiség

Előnyt jelent:

  • közoktatási, nonprofit, vagy pályázatkezelő szervezetnél szerzett munkatapasztalat,
  • európai és hazai oktatási szakpolitikák ismerete,
  • projektmenedzsment ismeretek,
  • jó előadókészség, prezi vagy MS Powerpoint felhasználói szintű ismerete,
  • az angolon kívül másik EU-s nyelv ismerete.

Jó nálunk dolgozni, mert:

  • Hosszú távon számítunk a munkatársainkra.
  • Értelmes és kihívást jelentő feladatokkal foglalkozunk.
  • Biztos, korrekt jövedelmet biztosítunk.
  • A betanulást minden kollégánk segíti.
  • Nagyon szeretünk csapatban dolgozni, de az önálló munkára is van lehetőség.
  • A megoldandó feladatokra kihívásként tekintünk.
  • A kollégáink megbízhatóak és felelősségteljesek.
  • Fejlődést, tanulást támogató a kultúránk.
  • Minőségi belvárosi irodatérben, kiváló munkaeszközökkel dolgozunk.

Magyar és angol nyelvű önéletrajzát, valamint rövid, magyar nyelvű, bruttó fizetési igényt tartalmazó motivációs levelét folyamatosan várjuk az allas@tpf.hu e-mail címre.

www.tka.hu
Az Emberi Erőforrások Minisztériuma felügyelete alatt működő, oktatási és képzési pályázatokat kezelő szervezetként több ezer oktatásban részt vevő fiatal hazai és külföldi tanulmányait támogatjuk olyan ismert hazai és uniós programok keretében, mint az Erasmus+, a Stipendium Hungaricum és a Campus Mundi. Amennyiben az oktatás nemzetköziesítésében munkájával tevékenyen is szívesen részt vállalna, várjuk jelentkezését.