Az önéletrajz mellé motivációs levél csatolását is kérjük, benne a nettó bérigény megjelölésével.

A K-Monitor célja a korrupcióval és a közpénzek nyomon követésével kapcsolatos szemléletformálás és ismeretterjesztés, amihez kutatásainkkal, elemzéseinkkel és ajánlásainkkal járulunk hozzá. Valljuk, hogy az információs technológia fejlődése elősegíti a nyíltabb kormányzás és demokratikusabb társadalom létrejöttét, ezért olyan adatbázisokat és online eszközöket fejlesztünk, amelyekkel követhetőek a közpénzköltések és számon kérhetőek a politikai és gazdasági döntések.

Főbb feladatok

  • a szervezet napi pénzügyi menedzselése, számlák rendszerezése, kapcsolattartás a könyvelővel, havi és éves zárás készítése stb.
  • éves költségvetési javaslat elkészítése
  • pályázatfigyelés- és pályázatírás
  • pályázatok adminisztrációja, követése, elszámolása
  • pályázati költségvetések készítése
  • új források feltérképezése
  • kapcsolattartás partnerekkel
  • szervezeti adminisztráció

Elvárások

  • szervezet pénzügyi menedzsmentjében szerzett tapasztalat
  • pályázatírásban és elszámolásban szerzett tapasztalat
  • felsőfokú végzettség
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • a szervezet értékei iránti elkötelezettség

Előnyt jelent

  • hazai vagy nemzetközi civil szervezetnél szerzett munkatapasztalat
  • a szervezet által képviselt témákban, közéleti témákban való jártasság
  • informatikai érdeklődés, tapasztalat (adatbázisok, alkalmazások, stb.)

Elsősorban tapasztalt pénzügyes munkatársat keresünk, azonban kivételes esetben lehetőség van főállású munkaviszonyra is, ha rendelkezel a szervezet missziójához kapcsolódó olyan szaktudással, tapasztalattal, ami beépíthető a középtávú stratégiába és ezt nem vagy rest nálunk kamatoztatni. Olyan területekre gondolunk, mint az adatkezelés, statisztika, projektmenedzsment, vagy akár a közpénzekkel való gazdálkodás. Amennyiben úgy gondolod, hogy a pénzügyes teendők teljes körű elvégzése mellett más feladatokból is szívesen vennéd ki a részedet, nézd át a közelmúltbeli projektjeinket és motivációs leveledben jelöld meg, a pénzügyeken túl milyen egyéb területeken tudnál csatlakozni a munkánkhoz!

Fényképes szakmai életrajzodat és motivációs leveledet nettó fizetési igény megjelölésével az info@k-monitor.hu címre várjuk. Utóbbi esetben térj ki arra is, hogy milyen egyéb tevékenységekben érzed magadat erősnek. Az állás 2016 októberétől betölthető.

A jelentkezés határideje

2016. szeptember 26.