Pénzügyi adminisztrátorát keresi a KÁVA!

Tudod mi az a folyamatos teljesítésű számla? Írtál már szerződést? Tudod hány példányos a bevételi pénztárbizonylat? A NAV benzin átalány és a kiküldetési rendelvény mind a kisujjadban van? (Biztos? Bérelt autó esetében is? )

Élvezed, ha minden papír és szám szépen a helyén van?

Ha a fenti kérdések legtöbbjére igen a válasz, akkor lehet, hogy pont Téged keresünk!

A Káva Kulturális Műhely Egyesület pénzügyi adminisztrátor állást hirdet határozott idejű megbízással, 4 órára, 2019. november közepétől, 2 hónap próbaidővel (betanítással).

Munkavégzés helye: 1117 Budapest Kőrösy J. u. 17., MU Színház/Káva Műhely

Feladatok :

  • napi szintű pénzügyi feladatok és béradminisztráció teljes körű menedzselése,
  • kapcsolattartás a gazdasági vezetővel,
  • pályázatok elszámolásának adminisztrációja.

Elvárások: Pénzügyi (alap)tudás és/vagy tapasztalat // monotonitás tűrés // pontosság // csapatjátékos attitűd.

Előnyt jelent: a Káva munkája és a színházi nevelés iránti érdeklődés.

Amit kínálunk: feladat-alapú időbeosztás (napi szintű jelenlét szükséges) / részvétel a társulat életében / korrekt fizetés / jó hangulat / kényelmes szék. :)

Jelentkezés e-mailben a kava@kavaszinhaz.hu 2019.10.31-ig a kitöltött jelentkezési lap (word formátum) és tanulmányokat és munkatapasztalatokat tartalmazó önéletrajz csatolásával.

Személyes interjúk a november 11-i héten várhatók.

Sajnos csak azokat áll módunkban értesíteni a nemleges válaszról, akiket személyes beszélgetésre hívunk.

Infó: kava@kavaszinhaz.hu címen, valamint a Balassa Zsófiánál, a 0620-4655980 telefonszámon.