Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezési határidő: 2019. április 30.
Munkakezdés időpontja: 2019. május/június

Főbb feladatok:

  • Munkábajárási költségtérítések, utazási rendelvények elkészítése
  • Pénztár és bankszámla kezelése
  • Pénzügyi adminisztráció (Excel használat)
  • Könyvelési anyagok előkészítése
  • Munkaügyi adminisztráció (alkalmi bejelentések, szerződésmódosítások előkészítése)
  • Szolgáltatókkal való kapcsolattartás (irodai feladatok elvégzése)

Szakmai ismeretek:

  • Felsőfokú végzettség (szakirányú diploma előnyt jelent)
  • Legalább 1 év pénzügyi adminisztrációs tapasztalat
  • MS Office programok (főként Excel) és Google Drive magas szintű ismerete
  • Önálló, megbízható és precíz munkavégzés

Az ideális jelentkező:

  • Tudja, mi az a pivot tábla, és nem fél használni
  • Bírja a monotonitást, de lusta is annyira, hogy lerövidítse és racionalizálja a folyamatokat
  • A munkaidő utolsó 20 percében is szívesen, mosolyogva adja ki az előleget
  • Fontosnak tartja a Bagázs küldetését, értékeit, és pénzügyesként sem felejti el, hogy miért dolgozunk

A jelentkezéshez küldd el szakmai önéletrajzodat, fizetési igényedet a jelentkezes@bagazs.org email címre.
Az email tárgya, kérjük, legyen “Pénzügyi asszisztens”.

…és hogy miért éri meg jelentkezned?

Mert széleskörű ismereteket szerezhetsz a HR, a számvitel és a pénzügy területein egyaránt. Beleláthatsz egy civil szervezet működésébe, ahol nem csak egy-egy részfeladatra, hanem egész folyamatokra láthatsz rá.

Ez nemcsak egy egyszerű munkahely, hanem egy közösség, ahol mind ugyanazért a célért dolgozunk.