Csatlakozz Te is Magyarország dinamikusan fejlődő fiatal tehetségekkel foglalkozó szervezetéhez

Főbb feladatok, munkák:

  • telefonok intézése, üzenetek továbbítása
  • irodai rend fenntartása, rendezvények szervezése, adminisztrációs feladatok ellátása
  • pályázatok írása, elszámolása magyarul és angolul
  • bejövő számlák kezelése,
  • kiadási bizonylatok készítése
  • pályázatok elszámolása, számlák rögzítése
  • vezető munkájának a támogatása,

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • meglévő diploma, befejezett tanulmányok
  • az Alapítványnak 14-27 éves támogatottjai vannak, így elvárásunk egy fiatalos, rugalmas kolléga, akinek erőssége a korosztállyal való kommunikáció és nem probléma neki az esetenkénti hétvégi munkavégzés
  • tárgyalási szintű angol nyelvtudás (beszéd és íráskészség)
  • PC, Windows ismeretek (Excel kezelés)
  • önálló munkavégzés
  • jó kommunikációs és problémamegoldó készség

Amit kínálunk:

  • alkalmazotti jogviszony
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • utazási lehetőségek, melyek érintik a hétvégéket is
  • laptop, mobiltelefon

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, irodai munka
  • pénzügyi asszisztens
  • kapcsolattartás a hazai és külföldi partnerszervezetekkel
  • heti 40 órás munkaidő

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - tárgyalási szint

Munkavégzés helye:

Budapest, V. kerület

Kérjük, hogy fényképes, magyar és angol nyelvű önéletrajzát, a bruttó bérigényt tartalmazó rövid motivációs levél kíséretében küldje el a palyazat@kmta.hu e-mail címere.