A Magyar Református Szeretetszolgálat Alapítvány pénzügyi csapata keresi új pénzügyi asszisztens munkatársát

A munkavégzés helye:
1146 Budapest, Hungária krt. 200.

A foglalkoztatás jellege:
Teljes munkaidő, határozatlan idejű munkaviszony 3 hónap próbaidő kikötésével.

Főbb feladatok:

  • pénztárosi feladatok ellátása, házi pénztár kezelése
  • vevő számlák kiállítása és könyvelése
  • szállítói számlák ellenőrzése és könyvelése
  • bankszámlák könyvelése
  • átutalási megbízások rögzítése a netbank felületén
  • hazai és uniós pályázatok elszámolásában közreműködés
  • tárgyi eszközökkel kapcsolatos nyilvántartások vezetése
  • közreműködés pénzügyi és statisztikai információ szolgáltatásban
  • partnerekkel való kapcsolattartás
  • belső nyilvántartási listák elkészítése

A munkakör betöltésének feltételei:

  • középfokú végzettség vagy felsőfokú szakirányú végzettség
  • számviteli és/vagy pénzügyi végzettség MS Office magas szintű ismerete (Excel, Word)

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • non-profit területen, közhasznú alapítvány pénzügyi területén szerzett gyakorlat

Elvárások:

Kiváló szintű empátia, megbízhatóság, önálló munkavégzés, érzelmek és indulatok kezelése, jó helyzetfelismerés, kiváló kommunikációs készség szóban és írásban, rugalmasság, Elkötelezettség a kitűzött célok megvalósítása mellett. Határidők pontos betartása. Proaktív, talpraesett, határozott, dinamikus személyiség.

Amit kínálunk:

  • kellemes légkör, elhivatott csapat
  • fejlődési lehetőségek, változatos feladatok

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

  • részletes szakmai önéletrajz
  • bruttó fizetési igény megjelölése

A pályázat benyújtásának módja:

Elektronikus úton a allas@jobbadni.hu e-mail címre.