Pénzügyi és adminisztratív vezető munkatársat keres a TASZ!

Keressük azt az új munkatársunkat, aki a pénzügyi és adminisztratív csapatunk élén tesz azért, hogy a szervezet pénzügyi működése tervezhető, átlátható és kiegyensúlyozott legyen. A pénzügyi és adminisztratív vezető feladata az irodavezetővel és a pénzügyi adminisztrátorral közösen a szervezet folyamatainak karbantartása és fejlesztése, valamint az ügyvezető igazgató munkájának támogatása. Várjuk az agilis, kezdeményező és az emberi jogi és demokratikus értékek mellett elkötelezett jelentkezőket. Fontos számunkra, hogy az új munkatársunk megismerje és ossza a közös értékeinket, így a tanulni vágyást és proaktivitást.

A leendő munkatársunk feladatai lesznek:

  • A szervezet irodavezetője, a pénzügyi asszisztense és a könyvelőcég munkájának felügyelete, összehangolása;
  • A szervezet költségvetésének tervezése és a költségvetés végrehajtásának felügyelete;
  • A szervezet gazdálkodásának vitele az egyesület döntéshozó testületei, az ügyvezető igazgató döntései és a belső szabályzatok alapján;
  • A szervezet intézményi donoraival való kapcsolattartás és új donorokkal való kapcsolatépítés az ügyvezetővel;
  • A szervezet pályázati költségvetéseinek tervezése és a pályázati beszámolók elkészítése;
  • A szervezet adminisztrációjának, kapcsolódó belső folyamatainak működtetése és fejlesztése, ideértve a szerződéses viszonyokat, a belső szabályzatokat, a nyilvántartásokat, az ügyvezető igazgató utasítása alapján találkozók szervezését és egyéb folyamatokat;
  • Az irodai ügyintézés, a házipénztár kezelése, a költségelszámolások adminisztrációja és könyvelés előkészítés felügyelete;
  • Az iroda karbantartásának és az irodai tér fejlesztésének felügyelete (irodai beszerzések pl.).

A munkatárs, akivel szeretnénk együtt dolgozni:

  • Rendelkezik pénzügyi végzettséggel és legalább három éves szakmai tapasztalattal a fenti feladatokhoz kapcsolódóan;
  • Dolgozott már civil szervezetnél akár hosszabb távú önkéntesség keretében;
  • Van gyakorlata mások munkájának felügyeletében, feladatok delegálásában;
  • Van tapasztalata munkafolyamatok megszervezésében, szervezetek adminisztrációjának kezelésében és/vagy szerződés írásban;
  • Kiválóan ír és beszél angolul;
  • Készség szinten kezel irodai programokat (Gmail, PDF, Microsoft Word, Excel és Power Point, Zoom);
  • Mindig meglátja a saját feladatát egy helyzet megoldásában;
  • Vágyik arra, hogy új dolgokat tanuljon meg;
  • Megbízhatóan végzi el a megállapodott feladatokat;
  • Fontosak számára azok az értékek, amikért a TASZ kiáll.

Örülünk neki, ha a keresett munkatárs:

  • Rendelkezik tapasztalattal pályázati költségvetés és beszámoló készítésben;
  • Vitt már sikerre Európai Uniós pályázatot vagy végezte a kapcsolódó adminisztratív és/vagy pénzügyi feladatokat;
  • A felhasználói ismereteknél alaposabb ismerete van egyes irodai programok kezelésében;
  • Van tapasztalata advocacy munkában.

A TASZ egy valódi közösség, amit a közös értékeink tartanak össze, így a belső folyamatainkat is a demokratikus működés jellemzi. A munkánk során egyszerre vagyunk professzionálisak és rugalmasak. A szervezetnél mindig van lehetőség új készségeket elsajátítani, kifejezetten bátorítjuk, hogy a szakmai munkát minden munkatárs megismerje.

Olyan munkatársak keresünk, aki teljes állású munkaviszony keretében dolgozna velünk.

A jelentkezés

Az önéletrajz mellett egy motivációs levelet várunk az allas@tasz.hu címre. A motivációs levélből azt szeretnénk megtudni, hogy konkrétan milyen gyakorlati tapasztalata van a jelentkezőnek, illetve miként tudja alátámasztani a leírt tulajdonságok meglétét, elkötelezettségét az értékeink iránt. A jelentkezéssel egyidejűleg kérjük két referencia személy (név, munkahely és pozíció, a jelentkezővel való kapcsolat, telefonszám, email) és a fizetési igény megjelölését.

Jelentkezési határidő: 2020. szeptember 20.

Várható munkakezdés: 2020 október 15.