A munkakör a MAROM Klub Egyesület és az Auróra közösségi tér pénzügyi, gazdasági koordinátori feladatainak ellátását foglalja magában. Az Egyesület működteti az Auróra közösségi teret, valamint közéleti, kulturális programok, fesztiválok (Bánkitó Fesztivál, Negyed7Negyed8 Fesztivál, Népszínház Karnevál) szervezésével foglalkozik önkéntesek bevonásával.

Jelentkezési határidő: 2016 augusztus 31.

Feladatok:

  • Az egyesület pénzügyi vezetése:
  • Pénzügyi asszisztens (adminisztrátor) feladatainak ellenőrzése, irányítása, pénzügyi csoport megbeszéléseinek, találkozóinak szervezése
  • Kapcsolattartás a szervezet könyvelőjével
  • Banki ügyintézés
  • Költségvetési terv készítése, költségvetés nyomonkövetése, kontrollja
  • Pályázatok pénzügyi lebonyolításának végigkísérése, kontrollja
  • Pályázati anyagok előkészítése, beszámolók, elszámolások készítése, kezelése
  • Pénzügyi ellenőrzés, elszámolások könyvelésre való előkészítése
  • Pénzügyi kimutatások készítése különös tekintettel a havi belső pénzügyi nyilvántartás készítésére
  • Számlázási rendszer kezelése
  • Partnerek munkájának összehangolása

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Non–profit pályázati elszámolásban szerzett tapasztalat
  • Céges pénzügyi, gazdasági területen szerzett tapasztalat
  • Minimum 3 év munkatapasztalat pénzügyi területen
  • Nagyfokú önállóság
  • Angol nyelvtudás
  • Precizitás
  • Magas szintű Office Excel ismeret (pivot tábla készítés, adatok elemzése, kimutatások készítése)

Előnyt jelent:

  • Könyvelési alapismeretek
  • Csoportkoordinációs készség, tapasztalat

Betanítás kezdete: 2016 szeptember 12.

Munkavégzés kezdete: 2016 október 1.

Munkaidő: heti 20 óra

Díjazás: 100 000 Ft/hó

Motivációs levelet és önéletrajzokat az alábbi email címre várjuk: marom@marom.hu

Az interjúkra augusztus 31. és szeptember 11-e között kerül sor. A jelentkezőknek legkésőbb szeptember 12-ig visszajelzünk.