Feladatkör:

Bejövő számlák ellenőrzése, nyilvántartása. Banki utalások előkészítése, házipénztár kezelése. Beszállítói szerződések ellenőrzése. Kapcsolattartás a beszállítókkal. Kiküldetési rendelvények, költségelszámolások elkészítése. Tagdíjak nyilvántartása és beszedése. Adományok nyilvántartása, igazolások kiállítása. Pénzügyi kimutatások, jelentések elkészítése. Kapcsolattartás az egyesület vezetésével, a projektvezetőkkel, az irodavezetővel és a könyvelővel.

Időtartam: 2021. július 5. – 2022. december 31.

Foglalkoztatás jellege: napi 6 óra

Pályázati feltételek:

  • pénzügyi munkakörben szerzett tapasztalat
  • pontosság, monotóniatűrés, terhelhetőség
  • önálló munkavégzésre és csapatmunkára való képesség
  • Microsoft Excel és Google Drive magabiztos, gyakorlott használata

Előnyt jelent:

  • pénzügyi, számviteli szakirányú végzettség
  • civil szervezetek adminisztrációja, pénzügyei terén szerzett tapasztalat
  • Európai Uniós pályázatok adminisztrációja terén szerzett tapasztalat
  • angol nyelvismeret

A pályázat részeként benyújtandó iratok:

  • motivációs levél (400-500 szó)
  • szakmai önéletrajz

A pályázat benyújtásának határideje: 2021. június 29.

A pályázatok benyújtásának módja: elektronikus úton a hatter@hatter.hu címen. A

kiválasztott jelentkezőkkel a június 21-i héten próbafeladatokat végeztetünk és személyes interjúkat tartunk.

A pályázat elbírálásának végső határideje: 2021. július 4.