Állás
Állás
Pénzügyi munkatárs
2019. január 28.

513

Jelentkezési határidő: 2019. február 15.

A Magyar Vakok és Gyengénlátók Országos Szövetsége pénzügyi munkatársat keres

Feladatok:

  • vevői és szállítói számlák, bank, pénztár, vegyes bizonylatok könyvelése,
  • analitikus nyilvántartás vezetése,
  • folyószámlák, analitikus nyilvántartás egyeztetése,
  • készletnyilvántartás,
  • tárgyi eszköz nyilvántartás,
  • leltár,
  • éves beszámolóhoz, közhasznúsági jelentéshez kimutatások készítése.

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség nem követelmény, de elvárás a megfelelő pénzügyi szemlélet,
  • gyors tanulási képesség,
  • tanulni akarás,
  • önálló és felelősségteljes munkavégzés.

Előnyt jelent:

  • megváltozott munkaképesség,
  • nonprofit szervezet könyvelésében szerzett tapasztalat.

Munkavégzés helye: Budapest, XIV. kerület.

Amit ajánlunk:

  • azonnali kezdési lehetőség,
  • munkavégzéshez szükséges teljes körű eszközpark,
  • nyugodt munkakörnyezet,
  • befogadó, támogató légkör,
  • hosszú távú munkalehetőség,
  • BKK bérlet térítése.

Munkabér: megegyezés szerint.

A jelentkezéseket munkabér igény megjelölésével, fényképes önéletrajzzal és motivációs levél megküldésével a virag.krisztina@mvgyosz.hu címre várjuk.

Hír
Az eredmények a NEA honlapján érhetőek el
Hír
Nem sikerült megállapodni a Norvég Alapról.
Hír
A Facebook májusban szigorú átláthatósági szabályokat vezetett be a politikai hirdetésekre vonatkozólag, melyek azonban akár visszaélésekre is lehetőséget adhatnak.
Hír
15 egyedülálló társadalmi innovációt díjaztak, melyek mindegyike újszerű megközelítésekkel reagál a jelen társadalmi problémáira
Hír
Megjelentek a „Civil szervezetek működésének biztosítására vagy szakmai programjának megvalósítására és működésének biztosítására fordítható összevont támogatás 2019." című pá ...
Címkék