Pénzügyi ügyintéző

2020. június 18.

Jelentkezési határidő: 2020. július 15.

A Magyar Máltai Szeretetszolgálat felvételt hirdet PÉNZÜGYI ÜGYINTÉZŐ munkakörbe.

A Magyar Máltai Szeretetszolgálat felvételt hirdet PÉNZÜGYI ÜGYINTÉZŐ munkakörbe

A Magyar Máltai Szeretetszolgálat Magyarország egyik legnagyobb karitatív szervezete, amely évente több százezer embernek nyújt segítséget. Mindennapos tevékenysége során ételt és ruhát oszt a rászorulóknak, szállást ad a fedél nélkülieknek, ügyet intéz az arra képtelenek helyett. Programjai súlyos társadalmi kérdésekre keresnek gyakorlatias válaszokat, küldetésének része a társadalom megszólítása, az emberek bevonása a segítő programokba.

Feladatok:

  • pénzügyi kimutatások, jelentések készítésében való közreműködés

  • szakmai dokumentációk és riportok kezelése

  • bejövő számlák kezelése és ellenőrzése

  • projekt-beszámolók elkészítésében való közreműködés

  • projektvezető és pénzügyi vezető munkájának teljes körű támogatása

  • napi szintű együttműködés a társterületekkel

  • pályázati adatkezelő felület használata

A munkakör betöltésének feltételei:

  • legalább középfokú végzettség (pénzügyi-gazdasági felsőfokú végzettség előnyt jelent)

  • legalább 2-3 éves pénzügyi területen szerzett tapasztalat

  • haladó MS Office ismeretek, kiemelten fontos az erős Excel-tudás

  • precíz, pontos munkavégzés

  • pályázati elszámolásokban szerzett tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • egyéb, béren kívüli juttatások

  • kellemes munkakörnyezet

  • támogató, befogadó csapat

Jogviszony jellege, időtartama: teljes munkaidő, határozatlan idejű

Munkavégzés helye: Budapest, XII. kerület

A pályázatnak tartalmaznia kell:

  • szakmai önéletrajzot

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, várjuk a jelentkezését az 01529@hr.maltai.hu  e-mail címen a munkakör megjelölésével 2020. július 15-ig.

Címkék
állás, munkavállalás